Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 7 • L 7
3C
Nd
5C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
4C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale19-letni bydgoszczanin napadł na pięć sklepów. W kominiarce i z nożem w ręku
policja_wolny dostep
11.09.2017 | 22:09

19-letni bydgoszczanin napadł na pięć sklepów. W kominiarce i z nożem w ręku

Poszukiwania trwały kilka dni.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę w miniony piątek.

Fot. archiwum

Dzielnicowy z bydgoskiego Błonia namierzył i zatrzymał 19-latka podejrzanego o rozboje. Mężczyzna z kominiarką na głowie i nożem w ręku napadł na pięć sklepów jednego dnia.

Pod koniec sierpnia policjanci z bydgoskiego Błonia odnotowali w jednym dniu dwa rozboje. Oba miały miejsce w sklepach na terenie Osowej Góry. Ze zgłoszenia wynikało, że zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku sterroryzował ekspedientki, żądając od nich wydania pieniędzy. Zrabował kilkaset złotych. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia i zaczęli pracować nad sprawą. Przełom nastąpił kilka dni później. Na trop podejrzewanego wpadł dzielnicowy. W miniony piątek wieczorem policjanci namierzyli i zatrzymali 19-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie pięć zarzutów dotyczących rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w tym trzy usiłowania. Jak się okazało, w trzech przypadkach 19-latkowi nie udało się zrealizować celu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści