Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 2km/h NE
H 16 • L 16
18C
Pon
20C
Wt
21C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale19-letni bydgoszczanin napadł na pięć sklepów. W kominiarce i z nożem w ręku
policja_wolny dostep
11.09.2017 | 22:09

19-letni bydgoszczanin napadł na pięć sklepów. W kominiarce i z nożem w ręku

Poszukiwania trwały kilka dni.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę w miniony piątek.

Fot. archiwum

Dzielnicowy z bydgoskiego Błonia namierzył i zatrzymał 19-latka podejrzanego o rozboje. Mężczyzna z kominiarką na głowie i nożem w ręku napadł na pięć sklepów jednego dnia.

Pod koniec sierpnia policjanci z bydgoskiego Błonia odnotowali w jednym dniu dwa rozboje. Oba miały miejsce w sklepach na terenie Osowej Góry. Ze zgłoszenia wynikało, że zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku sterroryzował ekspedientki, żądając od nich wydania pieniędzy. Zrabował kilkaset złotych. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia i zaczęli pracować nad sprawą. Przełom nastąpił kilka dni później. Na trop podejrzewanego wpadł dzielnicowy. W miniony piątek wieczorem policjanci namierzyli i zatrzymali 19-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie pięć zarzutów dotyczących rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w tym trzy usiłowania. Jak się okazało, w trzech przypadkach 19-latkowi nie udało się zrealizować celu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści