Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H -4 • L -4
-6C
Wt
-8C
Sr
-7C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale19-letni bydgoszczanin napadł na pięć sklepów. W kominiarce i z nożem w ręku
policja bydgoszcz
11.09.2017 | 22:09

19-letni bydgoszczanin napadł na pięć sklepów. W kominiarce i z nożem w ręku

Poszukiwania trwały kilka dni.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę w miniony piątek.

Fot. archiwum

Dzielnicowy z bydgoskiego Błonia namierzył i zatrzymał 19-latka podejrzanego o rozboje. Mężczyzna z kominiarką na głowie i nożem w ręku napadł na pięć sklepów jednego dnia.

Pod koniec sierpnia policjanci z bydgoskiego Błonia odnotowali w jednym dniu dwa rozboje. Oba miały miejsce w sklepach na terenie Osowej Góry. Ze zgłoszenia wynikało, że zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku sterroryzował ekspedientki, żądając od nich wydania pieniędzy. Zrabował kilkaset złotych. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia i zaczęli pracować nad sprawą. Przełom nastąpił kilka dni później. Na trop podejrzewanego wpadł dzielnicowy. W miniony piątek wieczorem policjanci namierzyli i zatrzymali 19-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie pięć zarzutów dotyczących rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w tym trzy usiłowania. Jak się okazało, w trzech przypadkach 19-latkowi nie udało się zrealizować celu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści