Bydgoszcz
15C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 15 • L 15
18C
Wt
18C
Sr
26C
Czw
21C
Pt
21C
Sob
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnale27-latek zatrzymany z narkotykami. Rzucił się na policjantów
Policja
01.06.2017 | 10:34

27-latek zatrzymany z narkotykami. Rzucił się na policjantów

Na zdjęciu: Mężczyzna był agresywny podczas zatrzymania.

Fot. archiwum

27-letni mieszkaniec Pakości został zatrzymany z narkotykami. Podczas policyjnych czynności zachowywał się agresywnie i zaatakował policjantów.

Do zatrzymania mężczyzny doszło we wtorek na jednej z ulic Pakości. Policjanci z tamtejszego komisariatu, mając informację o mężczyźnie, który może on posiadać zabronione środki, zatrzymali go do kontroli, gdy jechał swoim samochodem. Podczas przeszukania, mundurowi w saszetce kierującego ujawnili biały proszek oraz susz, które zostały zbadane testerem. Policjanci zabezpieczyli łącznie 31 gram amfetaminy i ponad 25 gram marihuany, które trafią do dalszych badań do bydgoskiego laboratorium kryminalistycznego.

Podczas działań prowadzonych przez policjantów mężczyzna zachowywał się nerwowo i  szarpał oraz kopał podejmujących interwencję mundurowych. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Materiały zebrane w postępowaniu skutkowały postawieniem 27-letniemu mężczyźnie dwóch zarzutów. Będzie on musiał tłumaczyć się za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz za agresję wobec policjantów.

Decyzją oskarżyciela został objęty policyjnym dozorem do czasu rozprawy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Powiązane treści