Bydgoszcz
-1C
Niebo głównie zachmurzone
54% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H -1 • L -1
1C
Czw
1C
Pt
7C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI28 maja Mistrzostwa pit bike w Bydgoszczy
140517_pitbike_torun_koslicki.pl_016
27.05.2017 | 05:08

28 maja Mistrzostwa pit bike w Bydgoszczy

To będzie II runda.

Na zdjęciu: Tak było w Toruniu.

Fot. M. Koślicki.

Po udanym debiucie „Pitbike.pl Otwartych Mistrzostw pit bike supermoto województwa kujawsko-pomorskiego” czas na drugą rundę zawodów. Tym razem zawodnicy zmierzą się na bydgoskim kartodromie.

Już w najbliższą niedzielę, 28 maja zawodnicy staną na starcie toru gokartowego w Bydgoszczy. – Bydgoski kartodrom to kolejny bardzo dobry obiekt do ścigania się na pit bike.  Tor jest znacznie szybszy niż obiekt toruński, liczymy więc na świetną zabawę i jeszcze większą frekwencję. Wciąż można się zapisywać i dołączać do stawki, ale zapraszamy również wszystkich chętnych do przybycia w niedziele na kartodrom i kibicowania zawodnikom. To również świetna okazja, by zobaczyć z bliska na czy ta dyscyplina polega- zaznacza Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.

 II runda Otwartych Mistrzostw pit bike supermoto województwa kujawsko-pomorskiego odbędzie się 28 maja na kartodromie w Bydgoszczy, ul. Fordońska 116. Start treningów przewidziany został na godz. 9:00, zaś pierwszy wyścig rozpocznie się w okolicach godz. 11:00.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail