Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 10km/h ENE
H -1 • L -1
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnale49-latek sprawcą tragedii w Wieszkach. Mężczyzna usłyszał zarzuty
Wieszki_Wypadek
22.11.2017 | 15:10

49-latek sprawcą tragedii w Wieszkach. Mężczyzna usłyszał zarzuty

49-latek usłyszał zarzuty, teraz grozi mu nawet do ośmiu lat więzienia.

Na zdjęciu: Do tragedii w Wieszkach doszło w minioną sobotę. Na miejscu zginęła jedna osoba.

Fot. KPP Nakło nad Notecią

Nakielscy funkcjonariusze ustalili sprawcę tragicznego wypadku, do którego w minioną sobotę doszło w Wieszkach. Zarzuty usłyszał 49-letni mężczyzna.

Funkcjonariusze przez całą sobotę, jak i niedzielę weryfikowali zeznania świadków, z których wynikało, że pojazdem kierował 19-latek, mieszkaniec Kcyni.

Przypomnijmy – do tragedii doszło w minioną sobotę rano. Na prostym odcinku drogi kierujący dostawczym fiatem ducato nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas ruchu i dachowało. W wypadku na miejscu zginęła jedna osoba: 48-letni mężczyzna, pasażer pojazdu. Przewożeni nim byli pracownicy.

Nakielscy kryminalni zatrzymali sprawcę zdarzenia. To 49-latek, mieszkaniec Szubina. Jak informuje st. asp. Edyta Nadolna z biura prasowego nakielskiej policji, mężczyzna usłyszał już zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi mu kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat więzienia. 49-latka objęto dozorem policyjnym.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail