Bydgoszcz
9C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 9 • L 9
9C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
8C
Pon
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura9. edycja „Mam Talent!” zakończona. Bydgoscy tancerze w pierwszej piątce
mam-talent-wolf-gang
28.11.2016 | 08:45

9. edycja „Mam Talent!” zakończona. Bydgoscy tancerze w pierwszej piątce

Ich występ ponownie zachwycił publiczność.

Na zdjęciu: Fragment nagrania z występu grupy.

Fot. YouTube

Emocje po finale 9. edycji programu „Mam Talent!” już zaczynają opadać. Dla bydgoskich tancerzy sobotni wieczór był wyjątkowym przeżyciem, podczas którego pokazali na co ich stać. Jednak niektórzy okazali się od nich lepsi. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Bydgoscy tancerze w finale „Mam Talent!’. Zachwycili publiczność

Grupa Wolf Gang reprezentująca miasto nad Brdą zajęła piąte miejsce. Ich występ po raz kolejny bardzo spodobał się osobom zgromadzonym na widowni. Grupa otrzymała owację na stojąco. Jurorzy również nie szczędzili im słów uznania i zachwytu.

 – Jestem w szoku, bo wiedziałem, że jesteście dobrzy. Ale dzisiaj to była wielka moc. Technika jest ważna, ale wy nie zapominacie o osobowości. Niesamowity występ, niesamowita precyzja w każdej sekundzie – skomentował występ Wolf Gang choreograf Agustin Egurrola.

Finał popularnego show wygrał Jakub Herfort, który zachwycił widzów swoim śpiewem. Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się wiele osób w Bydgoszczy. Wśród nich był między innymi student z Bydgoszczy Paweł Kulikowski. Zaprezentował on oryginalny taniec twarzą, który na długo pozostanie w pamięci jury oraz widzów. Jego występ możesz zobaczyć TUTAJ 

Powiązane treści