Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
30% wilgotność
Wiatr: 7km/h ENE
H -1 • L -1
-2C
Pon
-1C
Wt
1C
Sr
4C
Czw
1C
Pt
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIAktywne ferie w Myślęcinku. Propozycje dla małych i dużych
Stok Myślęcinek_SG (10)
17.01.2017 | 12:02

Aktywne ferie w Myślęcinku. Propozycje dla małych i dużych

Na terenie parku zorganizowanych zostanie wiele atrakcji.

Na zdjęciu: Wypad na sanki to dobra opcja.

Fot. Stanisław Gazda

Za niecałe dwa tygodnie uczniowie szkół na terenie województwa kujawsko-pomorskiego rozpoczną ferie zimowe. Dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić ten czas, powinny skorzystać z propozycji Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Opcji do wyboru jest kilka.

ZOBACZ TEŻ: Piłkarskie Ferie wracają do Centrum Handlowego Focus!

Grupy zorganizowane będą mogły uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych połączonych z zabawą o tematyce zwierząt żyjących na łące. W trakcie ferii odbędą się również dwa wykłady o dokarmianiu ptaków zimą połączonych z warsztatem wykonywania kulek dla ptaków. Dzieci w wieku od 7 do 16 lat mogą zapisać się na zajęcia jeździeckie w Ośrodku Rekreacji Konnej „Pod Aniołami”.

W Myślęcinku odbywać się będą również półkolonie i kolonie organizowane przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. W programie spotkań wymienione są między innymi doświadczenia laboratoryjne, warsztaty plastyczne, gry i zabawy oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Jeśli warunki pogodowe pozwolą, to możliwe będzie również korzystanie ze stoku narciarskiego. Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-12:00 osoby poniżej 19 roku życia będą mogły bezpłatnie korzystać z wyciągu. Skorzystanie z tej opcji będzie możliwe po okazaniu legitymacji szkolnej.

Szczegółowe informacje dotyczące wspomnianych form spędzania czasu oraz ograniczeń wiekowych zamieszczone są na stronie internetowej LPKiW „Myślęcinek”.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail