Bydgoszcz
23C
Słonecznie
78% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 23 • L 23
23C
Pt
21C
Sob
23C
Nd
20C
Pon
24C
Wt
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportALSP Wyżyny zainaugurowała zmagania
alsp wyżyny
11.04.2018 | 10:50

ALSP Wyżyny zainaugurowała zmagania

Na zdjęciu: Piłkarze-amatorzy rozpoczęli grę w ALSP Wyżyny.

Fot. mat. prasowe

Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich „Wyżyny” zainaugurowała zmagania. Zawodnicy rywalizują w czterech ligach.

1 LIGA-GOLDEN GOAL:

KEEEPER – FOCUS SOLEC KUJAWSKI   9:4  ( I.Ekser 5, „Prejsik” 2, O.Bohatyr, D.Lewandowski ; asysty: „Prejsik” 4, I.Ekser, D.Lewandowski – W.Jendrzejewski 2, K.Jarzęczka, smobójcza ; asysty: S.Różański, P.Elszyn )

SUPERLED POLAND – ACM SYSTEM/CBT POLSKA   1:8  ( K.Szmudanowski, żk J.Nowak – K.Szalla 3, P.Januszewski 2, J.Olejniczak, P.Tomaszewski, M.Jurkowski ; asysty: P.Januszewski 3, P.Tomaszewski 2, K.Kaszyński, M.Jurkowski , K.Szalla )

ZAŁOGA G – HURTOWNIA MOTORYZACYJNA GORDON   5:8  ( M.Dąbrowski, P.Twardowski, A.Murawski, S.Murawski, samobójcza, żk P.Twardowski ; asysta: P.Spychalski – K.Michalak i P.Macudziński po 2, K.Gębala, M.Elwart, K.Hałas, T.Hałas ; asysty: K.Gębala 4, P.Macudziński 2 )

ATOS – CAMEL PIZZA   3:9  ( M.Maćkiewicz 2, M.Cygan ; asysty: P.Snarski 2, R.Żeglicz – D.Jaszkowski 3, M.Kwiatkowski, R.Werbski, D.Olszewski, P.Sieg, M.Trepkowski, samobójcza ; asysty: D.Olszewski i P.Sieg po 2, D.Jaszkowksi, M.Trepkowski, M.Zdrojewski, R.Mazur )

Tabelka:

1. HURTOWNIA MOTOR. GORDON   2   6   19:13

2. ACM SYSTEM/CBT POLSKA        1   3   8:1

3. KEEEPER                            1   3   9:4

4. CAMEL PIZZA                      2   3   17:14

5. ZAŁOGA G                         1   0   5:8

6. FOCUS SOLEC KUJAWSKI         1   0   4:9

7. ATOS                               1   0   3:9

8. SUPERLED POLAND                 1   0   1:8

 

2 LIGA-CAMEL PIZZA:

RAFMONT – BRAVE TEAM   9:9  ( E.Swinton i M.Wildhirt po 4, K.Klimek ; asysty: S.Bernocchi 3, M.Wildhirt 2, J.Górniak, K.Guzicki – R.Mroczko i K.Mroczko po 3, H.Mordacz 2, D.Zientara ; asysty: H.Mordacz 3, P.Kujawa, R.Mroczko )

DEICHMANN – BANK POCZTOWY   15:6  ( A.Dunaj 5, P.Pluciński i G.Przybyszewski po 3, F.Suwik i M.Brąszkiewicz po 2 ; asysty; A.Dunaj 4, G.Przybyszewski 3, F.Suwik 2, M.Ptaszyński, D.Wróblewski – D.Kortas 2, F.Rosławiec, M.Łuczak, M.Niewiadomski ; asysty: P.Chylewski 2, D.Kortas )

CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ – THUNDER BYDGOSZCZ   9:16  ( Ł.Sprawka i M.Jully po 3, J.Oleksy 2, A.Oracki ; asysty: Ł.Sprawka 3, R.Jakubiak 2, J.Oleksy, A.Oracki, M.Majdan – Chłopecki 5, Guzik i Adrych po 3, M.Wysocki i W,Jurecki po 2, Żyra ; asysty: M.Wysocki 4, Guzik 3, Adrych, Chłopecki, R.Wysocki, W.Jurecki )

BUSHIDO/MOGATEX – EL-PRZEM   5:7  ( K.Stefanowicz 3, D.Maczek, K.Popławski – A.Żakowski 3, D.Stasikowski 2, M.Babis, Ł.Theis, żk B.Bucarowicz )

 

Tabelka:

1. DEICHMANN                    1   3   15:6

2. THUNDER BYDGOSZCZ         1   3   16:9

3. EL-PRZEM                       1   3   7:5

4. BRAVE TEAM                    1   1   9:9

5. RAFMONT                       1   1   9:9

6. SŁABI                           0   0   0:0

7. BUSHIDO/MOGATEX.PL       1   0   5:7

8. CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ   1   0   9:16

9. BANK POCZTOWY              1   0   6:15

3 LIGA:

PPHU KONTUR FC – NIEBIESKO CZARNI   5:9  ( M.Kilkowski 2, M.Radomski, A.Kolasa, A.Szarek, żk K.Nowicki ; asysty: M.Radomski, A.Kolasa, A.Szarek – M.Leśniewski 5, M.Wieczór, T.Mikietyński, D.Drzewiecki, D.Tomaszewski, żk M.Guzowski ; asysty: M.Leśniewski 3, D.Tomaszewski 2, M.Guzowski, T.Mikietyński, P.Deręgowski )

FC ZJEDNOCZENI – 16-TKA BYDGOSZCZ   7:3  ( A.Szczepaniak 3, M.Wiśniewski, K.Banaszak, P.Dończyk, „J.Lipski” ; asysty: A.Szczepaniak, M.Wiśniewski, K.Banaszak, T.Wiechnik – P.Matthaus 2, M.Janoszek, żk Rohuka )

ARRK – MIERNI KOPACZE   5:15 ( D.Strzałkowski 2, B.Poskrop, R.Cjuss, P.Kaźmierczak; asysty: B.Poskrop 2, P.Kaźmierczak 2, Łukasz? – D.Jankowski 4, N,Bonzel i K.Krauze po 3, S.Jankowski, P.Dawczyński, D.Kuczera, M.Weber, 1-samobójcza; asysty: N.Bonzel, S.Gowor, D.Krauze po 2, M.Bręczkiewicz, D.Jankowski, D.Dawczyński )

CIMAT – FOR FUN   2:5  ( K.Hernet 2, P.Żubka, M.Chludziński, D.Gadziński, żk P.Żubka – K.Dobrzyński, P.Andrzejewski )

KARDIK BIS – OPONEO.PL   14:0  ( P.Gralak 5, K.Baczyński 3, T.Twaróg, P.Popielarz i B.Bondyra po 2, żk P.Gralak ; asysty: T.Twaróg 5, A.Jasiński, K.Baczyński i B.Bondyra po 2, P.Jurak – czk K.Nowak )

FC MIEDZYŃ – NETKOMP BYDGOSZCZ   10:6  (D.Juszkiewicz, D.Kowalski, Ł.Mazur, A.Grzelak po 2, K.Myszka, A.Porożyński ; asysty: D.Kowalski 2, A.Porożyński, Ł.Mazur – M.Cerski 4, K.Białka, M.Sołdon ; asysty: S.Rybicki 2, M.Dembiński, M.Mańkowski, K.Białka, B.Ligman )

AKP HELL PIZZA – BIMS PLUS  2:11 ( A.Mięsikowski, T.Kursik: asystyA.Mięsikowski, M.Szymonowicz, 2xżk (czk) R.Żmijewski – P.Krupa 5, Ł.Iwiński 3, M.Ociepko, D.Kłysz, S.Gołuński: asysty: Ł.Iwiński, N.Jędrzejczyk po 2, P.Krupa, D.Kłysz, S.Gołuński, żk M.Ociepko, D.Kłysz )

KANDO PLUS – EDUCARIUM  3:10  ( J.Grabiński, M.Sochacki, D.Budryca; asysty: M.Krężelewski, W.Panek, L.Kowalski – D.Wolski, M.Hemerling po 4, A.Czyściecki, B.Nowak; asysty: S.Poznański, A.Czyściecki, T.Janowiak po 2, M.Hemerling, M.Krajewski, K.Jędrusik )

DYSTRYBUCJA REKLAM.PL – KARTEL 4:12 ( K.Roszyk, T.Gawroński, D.Paprocki, P.Buliński; asysty: P.Buliński, Ł.Rybski 2, R.Modrakowski, żk T.Gawroński – S.Grzanka, A.Dobrogowski, S.Uba, W.Kiełpikowski po 2, D.Mroczek, R.Kubiak, M.Derdziński, M.Głowacki; asysty: S.Grzanka, A.Dobrogowski, D.Mroczek po 2, M.Lewandowski, M.Derdziński, M.Głowacki, W.Kiełpikowski )

Tabelka:

1. KARDIK BIS                    1   3   14:0

2. MIERNI KOPACZE              1   3   15:5

3. BIMS PLUS                      1   3   11:2

4. KARTEL                          1   3   12:4

5. EDUCARIUM                    1   3   10:3

6. FC MIEDZYŃ                    1   3   10:5

7. NIEBIESKO CZARNI            1   3   9:5

8. FC ZJEDNOCZENI              1   3   7:3

9. FOR FUN                        1   3   5:2

10. CIMAT                        1   0   2:5

11. PPHU KONTUR FC             1   0   5:9

12. 16-TKA BYDGOSZCZ          1   0   3:7

13. NETKOMP BYDGOSZCZ        1   0   5:10

14. KANDO PLUS                 1   0   3:10

15. DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL   1   0   4:12

16. AKP HELL PIZZA              1   0   2:11

17. ARRK                          1   0   5:15

18. OPONEO.PL                    1   0   0:14

LIGA AFTER 35:

PHILIPS – STARA ZAŁOGA G   24:8  ( M.Wojnarski 9, A.Damski 6, R.Werbski 5, M.Szybowski 2, J.Sieheń, T.Chodkiewicz ; asysty: R.Werbski 5, J.Sieheń i M.Kwiatkowski po 4, A.Damski i M.Wojnarski po 3, T.Chodkiewicz – K.Góra i P.Cerajewski po 3, M.Stopieński, Ł.Dzięcioł ; asysty: K.Góra i M.Stopieński po 2, P.Cerajewski )

AKP 1996 SKRZETUSKO – CAMEL OLD   5:4  ( A.Serdyński 2, A.Czyżnikiewicz, K.Krawczyk, M.Uram ; asysty: P.Światowiak 2, A.Czyżnikiewicz, K.Krawczyk – D.Jaszkowski 3, S.Bernocchi )

COMPUTEX – KANDO PLUS OLD   10:2  ( A.Waszkiewicz, J.Hołda, P.Kachel i M.Geszke po 2, P.Jaroć, S.Chrapek ; asysty: M.Murawski, M.Geszke, P.Kachel po 2, P.Olędzki, S.Chrapek – W.Panek, M.Sochacki )

FROGS – CHAOS (przełożony)

 

Tabelka:

1. PHILIPS                    1   3   24:8

2. COMPUTEX                 1   3   10:2

3. AKP 1996 SKRZETUSKO   1   3   5:4

4. CAMEL OLD                1   0   4:5

5. KANDO PLUS OLD         1   0   2:10

6. STARA ZAŁOGA G         1   0   8:24

FROGS

CHAOS

Powiązane treści