Bydgoszcz
30C
Słonecznie
34% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 31 • L 28
24C
Nd
21C
Pon
19C
Wt
26C
Sr
27C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIArriva uruchamia letnie połączenia z Bydgoszczy. Start już w przyszłym tygodniu
Arriva_Bydgoszcz-Hel_15.06.2018
15.06.2018 | 08:30

Arriva uruchamia letnie połączenia z Bydgoszczy. Start już w przyszłym tygodniu

Na zdjęciu: 23 czerwca Arriva uruchamia trzeci rok z rzędu bezpośrednie połączenia kolejowe między Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem.

Fot. Mat. Arriva

Arriva – prywatny przewoźnik kolejowy i autobusowy z naszego regionu – już 23 czerwca uruchamia trzeci rok z rzędu bezpośrednie wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem.

Oferta „Multi Plaża” to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych. Codziennie o godzinie 7:21 z dworca Bydgoszczy Główna będzie odjeżdżał pociąg „Słoneczny Patrol”, który dotrze do Władysławowa o godzinie 10:36, a do Helu o godzinie 11:15. Pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 3 godzin i 54 minut i umożliwia szybkie dotarcie na Morze Bałtyckie bez konieczności stania w korkach.

W pociągach wakacyjnych obowiązują promocyjne oferty:

  • 15% zniżki na bilety powrotne
  • 15% zniżki dla osób dorosłych podróżujących z dziećmi do lat 16
  • „Tanie środy z Arriva” – bilety w cenie 19,00 i 29,00 zł do nabycia za pośrednictwem strony arriva.pl
  • Honorowane są wszystkie ulgi ustawowe, w tym m.in. szkolne (37%), Karta Dużej Rodziny (37%), studenckie (51%)

Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z „Klubu rabatowego Arriva”, między innymi na wstęp do Lunaparku we Władysławowie, na wejście na wieżę widokową we Władysławowie czy do wypożyczalni rowerów w kilku punktach na Półwyspie Helskim.

Letnie połączenia kolejowe to doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego, szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek czy weekendowy wypad w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje dotyczące wakacyjnych połączeń Bydgoszcz – Hel na stronie www.arriva.pl


Powiązane treści