Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -5 • L -5
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBajkowa Bydgoszcz już wkrótce
20.05.2016 | 08:00

Bajkowa Bydgoszcz już wkrótce

Taki Dzień Dziecka mógłby zdarzać się codziennie!

Na zdjęciu: Największa bydgoska piaskownica będzie pełna zabawek.

Fot. Stanisław Gazda

Bajkowa Bydgoszcz, to corocznie organizowane wydarzenie z okazji Dnia Dziecka przez studentów oraz pracowników Wydziału Zarządzania UTP. To czas radosnej zabawy, rozwijania pasji, odpoczynku na świeżym powietrzu w samym sercu miasta. To święto radości, adresowane zarówno do małych jak  i dużych bydgoszczan.

Wydarzenie rozpocznie się 29 maja 2016 o godzinie 12.00 paradą w bajkowych strojach z Placu Wolności na Wyspę Młyńską. Na uczestników imprezy czekać będą bajkowe występy, stoiska ale również bajkowe konkursy z nagrodami. Po raz kolejny swoimi bajecznymi występami na Wyspie Młyńskiej zachwycą gwiazdy z Przedszkola Niepublicznego „Skrzat”, zaś w największej piaskownicy w Bydgoszczy znajdą się zabawki, które sprawiają ogromną radość najmłodszym uczestnikom Bajkowej Bydgoszczy. Nie zabraknie uwielbianych przez wszystkie dzieci Elfów oraz tańca, który będzie jednym z elementów zajęć prozdrowotnych w ramach „Roztańczonej Przerwy”  proponowanych przez Szkołę Podstawową nr 38 w Bydgoszczy i Lidię Graul  – chodząco-tańczący wulkan energii, który zasila Bajkową Bydgoszcz od trzech edycji i niezmiennie powtarza, że taniec wyzwala pozytywne uczucia, reguluje napięcia, odpręża, otwiera na świat, doskonali koordynację i orientację przestrzenną.

Powiązane treści