Bydgoszcz
4C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSE
H 4 • L 4
7C
Wt
6C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeBartodzieje z lotu ptaka
bartodzieje, awiator - mat. reklamowe awz
12.03.2018 | 07:11

Bartodzieje z lotu ptaka

Sprawdź, skąd będzie najlepszy widok na miasto.

Na zdjęciu: Bartodzieje z lotu ptaka.

Fot. AWZ

Bartodzieje to osiedle od lat uwielbiane przez bydgoszczan. Nie bez powodu.

To jedno z najbardziej przyjaznych miejsc do życia. Bartodzieje są bardzo zielone i bogate w infrastrukturę – od sklepów i restauracji, przez dobre szkoły i przedszkola, po siłownie, baseny i obiekty medyczne. A do tego łatwo i szybko można stąd dojechać do każdej części miasta.

Piękno osiedla Bartodzieje najlepiej widać z lotu ptaka. Na terenie osiedla znajduje się aż 9 ha terenów zielonych. Miejscem spotkań i rekreacji mieszkańców są tereny wokół Balatonu. Mieszkańcy chętnie korzystają też z licznych ścieżek rowerowych, prowadzących do Lasu Gdańskiego lub nad rzekę Brdę.

W samym sercu dzielnicy, przy ul. Koszalińskiej w pobliżu ul. Skłodowskiej-Curie, trwa budowa apartamentowca Awiator, realizowanego przez AWZ Deweloper. To idealny wybór dla wymagającego klienta, który poszukuje najlepszej lokalizacji, wyjątkowej architektury i komfortu pierwszej klasy. Zakup apartamentu to doskonała inwestycja, bo nieruchomości na Bartodziejach nie tracą na wartości.

Niezaprzeczalną zaletą apartamentowca jest przeważająca ekspozycja południowo-zachodnia, która gwarantuje szeroki, niczym nieograniczony widok na miasto z niemalże każdego apartamentu.

Tylko kilka mieszkań na piętrze, po dwie windy w każdej klatce schodowej i dwie niezależne hale garażowe z osobnymi wjazdami i bardzo szerokimi miejscami parkingowymi to bezcenne udogodnienia, które ciężko znaleźć w innych inwestycjach w Bydgoszczy. Przestrzenie apartamentów, pięknie doświetlone ogromnymi przeszkleniami, sięgającymi od podłogi aż do sufitu oraz przestronne tarasy, balkony i loggie to tylko początek długiej listy atutów Awiatora, decydujących o jego ekskluzywności.

A dla wyjątkowo wymagających, na dwóch ostatnich kondygnacjach zaprojektowane zostały specjalne apartamenty w najwyższym standardzie PREMIUM.

Zobacz film, a przekonasz się, że to jedna z najlepszych ofert na rynku.


Powiązane treści