Bydgoszcz
-10C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H -10 • L -10
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBędą biegać w Puszczy Bydgoskiej. Zostały ostatnie miejsca
maraton puszczy bydgoskiej
06.09.2016 | 09:20

Będą biegać w Puszczy Bydgoskiej. Zostały ostatnie miejsca

Impreza odbędzie się 18 września.

Na zdjęciu: grafika promująca wydarzenie

Fot. mat. prasowe

W połowie września odbędzie się Maraton Puszczy Bydgoskiej. To już ostatnia chwila, aby zapisać się do wzięcia udziału w biegu terenowym.

Impreza odbędzie się 18 września, a zawodnicy będą rywalizować na trzech dystansach – półmaratonie, maratonie oraz na dystansie ultra (ok. 64 km). Trasa wytyczona będzie w Puszczy Bydgoskiej, a jedna pętla będzie liczyć 10 km. Rywalizujący będą musieli przygotować się na sporą liczbę podbiegów, nierówności, korzeni, kamieni,  a także wiele piachu.

Start, meta i miasteczko zawodów będą zlokalizowane nieopodal Baru pod Kogutem przy al. Jana Pawła II. Każdy, kto chciałby wystartować w zawodach musi się spieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona – w półmaratonie i maratonie wystartuje po 100 osób, a w biegu ultra  50 osób. Organizatorzy przeprowadzą także cieszący się od początku zapisów dużą popularnością bieg dla dzieci, na który już kilka dni temu zostały ostatnie miejsca.

Powiązane treści