Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 9 • L 9
12C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
9C
Pt
9C
Sob
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBezpłatne badania w klinice rehabilitacji. Terapie dla osób z bólem krzyża
kręgosłup_ból_wolnydostęp
27.01.2017 | 12:00

Bezpłatne badania w klinice rehabilitacji. Terapie dla osób z bólem krzyża

Program badawczy realizowany jest w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Z badań skorzystać mogą osoby zmagające się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym.

Fot. fragment nagrania z vimeo.com

Znajdujesz się w gronie osób pomiędzy 30 a 50 rokiem życia i zmagasz się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym (bólem krzyża)? Skorzystaj z bezpłatnych badań i terapi przeprowadzanych w Bydgoszczy. 

Program badawczy adresowany jest do osób, które nie były dotychczas diagnozowane. Obejmuje on wstępne badanie i kwalifikację lekarską, funkcjonalną diagnostykę fizjoterapeutyczną na specjalistycznej aparaturze (platforma stabilometryczna), ocenę jakości życia w obserwacji odległej oraz dwutygodniową terapię zespołu bólowego kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Forma terapii ustalana jest w zależności od upodobań i potrzeb danej osoby. Może to być klasyczna rehabilitacja lub rehabilitacja wspomagana wizualnym biofeedbackiem

Badania są prowadzone na terenie Kliniki Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy w godzinach 8:00-19:00. Obowiązuje zmienne obuwie i strój sportowy. Osoby zainteresowane udziałem w nich powinny skontaktować się z organizatorem – Anną Kałużną w celu dokonania rejestracji na konkretną godzinę.
Numer telefonu: 608-115-450
Adres e-mail: anna_kaluzna@interia.pl

Powiązane treści