Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaBezpłatne warsztaty rodzinne pełne przygód. W Galerii Pomorskiej
womenA1 07-17
05.07.2017 | 15:43

Bezpłatne warsztaty rodzinne pełne przygód. W Galerii Pomorskiej

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Czym jest podróż? Po co w ogóle się podróżuje? Jak nie zgubić się w lesie? – to tylko przykładowe pytanie, na które odpowiedzi poznając uczestnicy warsztatów rodzinnych w Galerii Pomorskiej. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę. 

Bezpłatne warsztaty z myślą o dzieciach, które spędzają wakacje w rodzinnym mieście to propozycja Galerii Pomorskiej. Spotkanie, którego motywem przewodnim będą podróże, skierowane jest do  rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia. Warsztaty poprowadzi Piotr Kikta („Skrzynka na bajki”), który z zaangażowaniem organizuje animacje dla dzieci. Udział z nich jest całkowicie darmowy.

W trakcie zajęć poruszone będą tematy nie tylko podróżowania i wyjazdów, ale również gościnności oraz zasad orientacji w terenie. – Podczas warsztatów będziemy czytać, oglądać, opowiadać i tworzyć. Wakacje to świetny czas na naukę! – zachęcają organizatorzy.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród zgłoszeń wybranych zostanie 15 osób, które zostaną zaproszone na bezpłatne warsztaty wraz ze swoimi dziećmi.

Na uczestników warsztatów czekają miłe upominki od Galerii Pomorskiej

Powiązane treści