Bydgoszcz
11C
Słonecznie
81% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 11 • L 11
13C
Sr
14C
Czw
20C
Pt
23C
Sob
26C
Nd
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBezpłatne wejścia na baseny
basen, dziecko
14.01.2016 | 20:52

Bezpłatne wejścia na baseny

Skorzystać z nich będą mogli uczniowie bydgoskich szkół.

Na zdjęciu: Pobyt na basenie to niesamowita frajda!

Fot. wolny dostęp

Tradycji musi stać się zadość. Podczas zbliżających się ferii zimowych uczniowie bydgoskich szkół będą mogli korzystać z miejskich basenów za darmo.

Warunkiem bezpłatnego wejścia na pływalnię będzie okazanie legitymacji szkolnej. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto ich placówki edukacyjne muszą funkcjonować na terenie Bydgoszczy.Taką decyzję podjął Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski.

Na basen będzie można wejść za darmo w dni robocze od godziny jego otwarcia do godz. 14:00. Do wyboru są następujące pływalnie: „Bryza” przy Szkole Podstawowej Nr 63, „Perła” przy Zespole Szkół Nr 19, „Laguna” przy Zespole Szkół Nr 26, „Czwórka” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4, „Sardynka” przy Zespole Szkół Nr 27, pływalnia przy Zespole Szkół Nr 5, Zespole Szkół Medycznych oraz w Pałacu Młodzieży. Uczniowie będą mogli korzystać także z lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 65.

Wyjątkowa atrakcja czeka na uczniów, którzy odwiedzą basen „Czwórka” w pierwszym tygodniu ferii. Właśnie tam zostanie rozstawiony wodny plac zabaw. Skorzystać z niego można już było m.in. podczas imprez takich jak Bydgoszcz Triathlon, Woda Bydgoska i Ster na Bydgoszcz.

Powiązane treści