Bydgoszcz
14C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 14 • L 14
16C
Czw
17C
Pt
19C
Sob
21C
Nd
24C
Pon
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaBezpłatne zajęcia dla dzieci i dorosłych
regnum oferta

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i dorosłych ()

Zobacz grudniową ofertę Domu Edukacyjno-Kulturalnego REGNUM.

Na zdjęciu: Zajęcia taneczne dla dzieci to jedna w wielu propozycji spędzenia wolnego czasu.

Fot. materiały prasowe

Taniec, muzyka a może plastyka? Pracownicy Fundacji Nowe Pokolenie zapraszają na cykl bezpłatnych grudniowych zajęć, które będą odbywać się w prowadzonym przez nich Domie Edukacyjno-Kulturalnym REGNUM.

Organizatorzy zwracają szczególną uwagę na wszechstronny rozwój. Proponowane przez nich zajęcia mają na celu połączenie zdobywania wiedzy z rozrywką poprzez współpracę zespołową wpływającą na kształtowanie postaw i cech charakteru danej osoby.

Z myślą o najmłodszych powstały zajęcia muzyczne, które nie tylko pomogą rozwinąć koncentrację uwagi i zdolności motoryczne dziecka, ale także pokażą różne sposoby zabawy z dziećmi. Na to wydarzenie zaproszeni są rodzice ze swoimi pociechami w wieku 12-20 miesięcy. Zajęcia odbędą się w najbliższy poniedziałek (7 grudnia) w godz. 17:00-17:45 w budynku Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” przy ul. A.G. Siedleckiego 12.

Rodzice szkrabów w wieku przedszkolnym mogą przyjść ze swoimi dziećmi na warsztat plastyczny „Świąteczne aniołki”, który odbędzie się także w budynku wspomnianego wcześniej przedszkola. Wydarzenie rozpocznie się w środę (9 grudnia) o godz. 15:30 i potrwa 45 minut.

W tym samym miejscu zorganizowane są także zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 4-6 lat. Odbędą się one w poniedziałek (7 grudnia) w godz. 16:30-17:30.

Na warsztaty taneczne zaproszone są także starsze dzieci. Specjalnie dla osób w wieku 6-12 lat organizowane są zajęcia z tańca nowoczesnego, które odbędą się również w najbliższy poniedziałek (7 grudnia) lecz w godz. 18:00-19:00 i w innym miejscu. Uczestnicy zaproszeni są do budynku Szkoły Podstawowej nr 56 przy ul. Bośniackiej 3.

Fundacja Nowe Pokolenie proponuje także zajęcia fitness dla osób dorosłych. Godzinne ćwiczenia poprawiające nie tylko figurę, ale także humor, rozpoczną się 7 grudnia o godz. 17:30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 56.

Udział w każdym z proponowanych zajęć jest bezpłatny, lecz obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 793 101 280 lub 52 371 10 51.

Podobne wpisy

Powiązane treści