Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 14 • L 14
16C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
19C
Wt
18C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBilety do teatru kupisz w galerii handlowej
teatr logotyp
09.01.2016 | 15:00

Bilety do teatru kupisz w galerii handlowej

Na zdjęciu: logotyp Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Fot. materiały prasowe

Teatr Polski w Bydgoszczy czasami promował swoje spektakle w bydgoskim Centrum Handlowym Auchan, a już niedługo zacznie to robić regularnie. Od 15 stycznia będzie funkcjonować tam przestrzeń teatralna.

Odwiedzające ją osoby będą mogły kupić bilety na spektakle Teatru Polskiego, obejrzeć fragmenty przedstawień, zapoznać się z repertuarem, wziąć udział w spotkaniach poświęconych sztuce oraz nabyć koszulki teatralne od bydgoskiego projektanta – STANKE. Ponadto klienci galerii handlowej będą mogli skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla nich. Otrzymają oni rabat na bilety kupowane z wyprzedzeniem.

Skąd pomysł na takie połączenie biznesu z instytucją kulturalną? – Pragniemy być blisko Klientów naszej galerii handlowej i odpowiadać na ich potrzeby. Nasze dotychczasowe wspólne działania z Teatrem Polskim pokazały, że wiele osób odwiedzających nasz obiekt poszukują kontaktu z kulturą. Dlatego nawiązanie stałej współpracy z Teatrem wydało nam się działaniem naturalnym – mówi Monika Kuzka, menadżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Ponadto tworzona przestrzeń ma na celu ułatwienie mieszkańcom Fordonu dostępu do oferty teatralnej.

Punkt Teatru Polskiego zostanie otwarty 15 stycznia o godz. 10:00. Przez trzy dni (15-17 stycznia) będzie można kupić bilety w specjalnych cenach oraz zdobyć darmowe zaproszenia na spektakle. Przestrzeń ma być czynna codziennie w godzinach 10:00 – 19:00.

Powiązane treści