Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 17 • L 17
16C
Czw
19C
Pt
18C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBitwa na parkingi trwa. W Focus Mall miejsce postojowe znajdziesz łatwiej
Focus Mall parking
23.09.2016 | 17:49

Bitwa na parkingi trwa. W Focus Mall miejsce postojowe znajdziesz łatwiej

Na zdjęciu: W piątkowe popołudnie o miejsce parkingowe pod dachem w Focus Mall niełatwo.

Fot. ED

Od niedawna kierowcy wjeżdżający na teren bydgoskiego centrum handlowego Focus Mall mogą skorzystać z dodatkowej funkcji dostępnej na jego parkingu.

CZYTAJ TAKŻE: Remont parkingu w Zielonych Arkadach na ostatniej prostej. 300 miejsc postojowych już czeka

Galeria zlokalizowana przy ulicy Jagiellońskiej wprowadziła dodatkowy system informacji o dostępnych miejscach postojowych. Oprócz znajdujących się przy wjazdach licznikó wolnych lokalizacji na poszczególnych poziomach parkingu wprowadzono dodatkowe – pokazują one, ilu niezajętych miejsc kierowca może spodziewać się w każdym z korytarzy parkingu.

Dzięki specjalnym czujnikom zainstalowanym nad miejscami do parkowania system zlicza każdy wjazd lub wyjazd pojazdu. Następnie przekazuje tę informację dalej, aby finalnie przekazać ją na wyświetlaczu przy wjazdach do kolejnych stref parkingu.

To nie koniec zmian awizowanych na parkingach centrów handlowych w mieście. W przyszłym tygodniu otwarty po modernizacji ma być parking w Zielonych Arkadach.

Powiązane treści