Bydgoszcz
18C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 18 • L 18
19C
Sob
25C
Nd
23C
Pon
32C
Wt
29C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBiznes Park nadal się rozwija. Jakie plany inwestora?
biznes park
13.02.2016 | 00:25

Biznes Park nadal się rozwija. Jakie plany inwestora?

Na zdjęciu: Budynek Biznes Parku przy ul. Kraszewskiego

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

Trwają prace w Biznes Parku przy ul. Kraszewskiego. Budowa budynku Eta zbliża się do końca, a inwestor już zapowiedział powstanie kolejnego.

Wznoszenie konstrukcji 7-kondygnacyjnego biurowca Eta zakończyło się w ubiegłym roku. Obecnie trwają prace związane z zabudową elewacji oraz wewnątrz budynku, który ma oferować na wynajem 5250 metrów powierzchni. Realizacja inwestycji ma się zakończyć w połowie roku. Następnie inwestor planuje rozpocząć prace nad budynkiem Teta o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.

Biznes Park przy ul. Kraszewskiego 1 to, jak zaznacza inwestor, największy park biznesowy w tej części Polski. Obecnie mieści się w nim sześć budynków, które są nazywane literami greckiego alfabetu, a ich wnętrza są projektowane według najnowszych standardów – układ typu open space umożliwia dowolną aranżację. Cały kompleks jest ogrodzony i monitorowany, a parkingi mogą pomieścić ponad 1000 pojazdów. Na terenie Biznesu Parku znajduje się też restauracja i przedszkole.

Podobne wpisy

Powiązane treści