Wiatr: 5km/h SW
H 11 • L 11
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBKS przegrał z Pomorzaninem. Druga porażka w sezonie
Mecz sparingowy Budowlany KS Bydgoszcz-Sportis  FC Łochowo_ AR (14)
16.09.2018 | 12:19

BKS przegrał z Pomorzaninem. Druga porażka w sezonie

Na zdjęciu: BKS Bydgoszcz przegrał w sobotę z Pomorzaninem Toruń

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze BKS-u Bydgoszcz przegrali na własnym boisku z Pomorzaninem Toruń 1:2.

Goście objęli prowadzenie krótko przed przerwą, gdy do siatki trafił Miłosz Kwiatkowski. Dziewięć minut po zmianie stron na 2:0 podwyższył  Kamil Góral. Nadzieję bydgoszczan na korzystny wynik przywrócił Dawid Wiśniewski, strzelając gola na 1:2 w 64. minucie, ale BKS-u nie było już stać na więcej i podopieczni Dariusza Durdy wywieźli do Torunia trzy punkty.

W siedmiu dotychczasowych kolejkach Budowlany KS zdobył dziewięć punktów. Daje mu to jedenaste miejsce w tabeli. Za tydzień zagra na wyjeździe z Orlętami Aleksandrów  Kujawski.