Bydgoszcz
5C
Niebo głównie zachmurzone
94% wilgotność
Wiatr: 11km/h WSW
H 5 • L 5
1C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
4C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleBożonarodzeniowa inauguracja i koncert Tedego. Co szykuje Toast Club? [NOWE INFORMACJE]
toast_club_gdanska_inauguracja_plakat
02.12.2017 | 17:43

Bożonarodzeniowa inauguracja i koncert Tedego. Co szykuje Toast Club? [NOWE INFORMACJE]

Do otwarcia klubu przy ulicy Gdańskiej 15 pozostały niewiele ponad trzy tygodnie.

Na zdjęciu: Inauguracyjna impreza w Toast Clubie odbędzie się 25 grudnia.

Fot. mat. prasowe

W piątek jako pierwsi poinformowaliśmy o reaktywacji działalności klubowej w budynku dawnego Jedynaka przy ulicy Gdańskiej. Współwłaściciel Toast Club Wiesław Naklicki zdradza nam, jakie wydarzenia szykuje w pierwszych dniach funkcjonowania lokalu.


⇒ CZYTAJ TAKŻE » Legendarna miejscówka wraca na klubową mapę Bydgoszczy!


Premierowa impreza w Toast Clubie odbędzie się w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z naszymi informacjami, nie zabraknie tam weselnych akcentów, ale… – Profil klubu na pewno nie będzie nastawiony na imprezy tego typu. Przy wejściu faktycznie będzie para młoda, ale to tylko inauguracyjny dodatek – mówi w rozmowie z nami Naklicki. I dodaje, że wrócą imprezy, z którymi Gdańska 15 była kojarzona, chociażby tzw. Czarne Środy. – Nie zabraknie również muzyki z lat 80. czy 90. – dodaje Naklicki. Do klubu będą mogły wejść osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Dwa dni po inauguracji – 27 grudnia – w Toast Clubie będzie można z kolei wziąć udział w koncercie Tedego. A wszystko w ramach wspomnianej już pierwszej po reaktywacji Czarnej Środy. Potencjalnych gości ma przyciągnąć cena – bilet będzie kosztował 10 złotych (identyczny będzie koszt wejścia na imprezę inauguracyjną).

Nowy klub równa się także nowy wystrój – zapowiada współwłaściciel lokalu. Choć osoby, które pamiętają wcześniejsze kluby – ot, choćby Zentrum, Euphorię, Egoist (nimi zarządzał Naklicki) czy The One – nie będą zaskoczone układem pomieszczeń. – W tym względzie niczego nie zmienialiśmy – mówi Wiesław Naklicki.

Imprezy w Toast Clubie będą rozpoczynały się o godzinie 21:00. Więcej informacji na temat klubu można uzyskać na Facebooku bądź pod numerem telefonu 500-512-151.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail