Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 3 • L 3
1C
Czw
0C
Pt
0C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBrak prądu na wielu bydgoskich osiedlach. Jakich? [LISTA]
Prąd_9_SG
12.09.2016 | 09:34

Brak prądu na wielu bydgoskich osiedlach. Jakich? [LISTA]

Sprawdźcie, czy w Waszych domach nie zabraknie energii elektrycznej.

Na zdjęciu: Prądu nie będzie o różnych porach.

Fot. SG / archiwum

Enea opublikowała listę kolejnych planowanych wyłączeń prądu w tym tygodniu. Zobaczcie, gdzie zabraknie energii elektrycznej. 

Osiedle Leśne

  • 12 września (poniedziałek) w godz. 8:00-11:00 –  w rejonie ulic: Czerkaska 21, 23, 25, 27, Targowisko, garaże, Mierosławskiego 9, 16, Grabowa 2 – 5, Lelewela 47, Kasztanowa 43, Kaliska 15
  • 12 września (poniedziałek) w godz. 9:00-12:00 – w rejonie ulic: Czerkaska 5, 7, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 34, 26, 11 Listopada 9, 22, 26, Żabka, Sułkowskiego 13, 24, Dwernickiego 7, 9, Biedronka i przyległe
  • 12 września (poniedziałek) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Powstania Listopadowego 4, 7, 9, 11, Skromna 2, 4, 6, 8, 10, garaże, Powstańców Warszawy 7, 9

Czyżkówko

  • 12 września (poniedziałek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Karsińska, Skarszewska, Szpęgawska, Borowiacka, Zawodzie, Świętopełka 8 – 24, Wiejska 38

Bartodzieje

  • 12 września (poniedziałek) w godz. 10:00-13:30 – brak zasilania dla ulic: Żabia, Żabia Przepompownia, Mała, Fordońska od ronda Fordońskiego do numeru 22 parzyste
  • 13 września (wtorek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Łęczycka 2, 9, 11, 13, 15, 17, 35, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, TOS, Kijowska 7 szkoła, Fordońska 93, 97-SHELL i przyległe budynki

Miedzyń

  • 12 września (poniedziałek) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Orna 5, 6, 16, 18, Żniwna 1 do 9a, 21, Na Uboczu 1 – 9 strona nieparzysta, 2, 4, 6, Wieśniacza 28 – 35, Siewna 16 – 31, Widok 34 do 41a, Chłopska 1 – 26, Gromadzka 1 – 16, Trentowskiego 19, Zapłotek 1 – 18

Śródmieście, Bielawy

  • 13 września (wtorek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Aleje Ossolińskich 4 – 12, Niemcewicza 1, 3, 7, 10, 14, Sielanka 8a, Plac Weyssenhoffa 1 – 11, Powstańców Wielkopolskich 2 – 8
  • 15 września (czwartek) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Chodkiewicza 18 – 28, Niemcewicza 2, 4 – 9, Paderewskiego 10 – 30 (str. parzysta), 15 – 21 (str. nieparzysta)
  • 16 września (piątek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Sułkowskiego 18, 18A, 22, Kozietulskiego 7, 11, 13, 16, 19, Cicha 20, 22, 24

Śródmieście

  • 13 września (wtorek) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Sienkiewicza 1, 2, 4, 6, Podolska 15 – 29, Dworcowa 23, i 24 – 46 strona parzysta
  • 14 września (środa) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulicy Gdańskiej 43, 47, 49, 51, 53, 53a
  • 15 września (czwartek) w godz. 11:00-14:00 –  w rejonie ulic: Konarskiego 1, 2, 3, 4, Jagiellońska 5, 6, 8, 9, Gdańska 10, 20
  • 16 września (piątek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Dworcowa 65, 67, 71, i 64 – 84 strona parzysta, Matejki 2

Bydgoszcz Wschód

  • 13 września (wtorek) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Fabryczna 3 – 23, Boczna 23 – 31, Szajnochy 4, Składowa garaże, Działdowska 15 – 21, Towarowa 1a, Kamienna 74 KAMAL
  • 15 września (czwartek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulicy Towarowej 36

Kapuściska

  • 14 września (środa) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Spokojna, Bełzy 40, 42, 46, 48, 66, 47, 47a, 49, 49a

Osowa Góra

  • 14 września (środa) w godz. 8:00-9:00 i 13:00-14:00 – w rejonie ulic: Ptasia, Kruszyńska, Mewia, Gęsia, Pingwinowa, Strusia, Łabędzia, Złota, Platynowa, Indycza
  • 15 września (czwartek) w godz. 8:00-9:00 i 15:00-16:00 – w rejonie ulic: Ptasia, Kruszyńska, Mewia, Gęsia, Pingwinowa, Strusia, Łabędzia, Złota, Platynowa, Indycza

Szwederowo

  • 14 września (środa) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Bielicka 5 – 59, Żeleńskiego 1 – 12, Brodzińskiego 2 do 7a
  • 15 września (czwartek) w godz. 8:00-11:00 – w rejonie ulic: Ugory 16, 24, 26, Nowa 3 – 26, Nowodworska 5, 13, 23a, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, Traugutta 2, Grodziska 24a, Lenartowicza 1 – 5

Jachcice

  • 14 września (środa) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulicy Kąpielowej 2, 4 ,6

Bocianowo

  • 16 września (piątek) w godz. 11:00-14:00 -w rejonie ulic: Cieszkowskiego 11 – 22, Pomorska 22 – 70, Kwiatowa 2 – 15
  • 16 września (piątek) w godz. 11:00-14:00 – w rejonie ulic: Pomorska 80A, 80B, 80-86, 88A, 88F, Chocimska 10 – 28 strona parzysta, 3 – 11 strona nieparzysta, Gdańska 109, Kościuszki 14 – 48 strona parzysta, 27 – 45 strona nieparzysta

Myślęcinek

  • 16 września (piątek) w godz. 11:30-13:30 – brak zasilania dla Ogródków Działkowych w rejonie ulic Gdańska – Zamczysko

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail