Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 3 • L 3
2C
Pon
-1C
Wt
0C
Sr
7C
Czw
7C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBrak prądu w Bydgoszczy i regionie. W których miejscach? [ADRESY]
Prąd_8_SG
02.10.2017 | 12:12

Brak prądu w Bydgoszczy i regionie. W których miejscach? [ADRESY]

Przerwy w dostawie energii elektrycznej potrwają kilka godzin.

Na zdjęciu: Przerwy w dostawie prądu potrwają kilka godzin.

Fot. SG

Kilkugodzinne przerwy w dostawie energii elektrycznej zapowiedziała Enea. Oto lista miejsc, w których w tym tygodniu zabraknie prądu:

Bydgoszcz

  • Miedzyń, Prądy: poniedziałek (2 października) w godz. 8:00-13:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Triggera 319, 319a, działki: 25/4, 25/37, 26/5, 30/3, 25/7, Tarnowska 9c, 8, działka 14/3, Tańskich działki: 9/7, 13/14, Daglezjowa 1, 3, 4, 6, 8, działka 11/1, Nakielska 214, 220, 222, 232, 236, 333
  • Czyżkówko: poniedziałek (2 października) w godz. 8:00-12:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Polarna 1, Burzowa 29 – 45, 38 – 50. Śniegowa, Gradowa, Przejazd, Deszczowa 31 – 47, Pod Borem 29, 38
  • Szwederowo, Górzyskowo: 
    – poniedziałek (2 października) w godz. 8:00-13:30 – brak zasilania w rejonie ulic: Kcyńska 17, 17a, 17b, 17c, 22, 27, 28, Strzelecka 32
    – piątek (6 października) w godz. 8:00-15:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Gołębia 7 – 43 (str. nieparzysta), 6 – 38 (str. parzysta)
  • Fordon:
    – poniedziałek (2 października) w godz. 8:00-11:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Fordońska 399, Magazynowa 8, 11, 13, Wróblewskiego, Mieszka I, Pałubickiego, Stwosza, Werdyńskiego
    – wtorek (3 października) w godz. 8:00-12:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Trybowskiego działka 31/1-2, Majtkowskiego, Teodora Kocerki
  • Śródmieście:
    – poniedziałek (2 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Grodzka 14, 16, 17, 25, 32, Przy Zamczysku 1
    -wtorek (3 października) w godz. 7:30-15:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Paderewskiego, Niemcewicza 2, 5, 7, 9, Chodkiewicza 14 – 28 (str. parzysta), 15, 19a, 21
    – wtorek (3 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Dworcowa 104, 108, 110, Zygmunta Augusta 14, Unii Lubelskiej 12, 13 – 19 (str. nieparzysta), Warszawska 25
    – środa (4 października) w godz. 7:30-15:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Powstańców Wielkopolskich 2, 4, 6; Ossolińskich 4 – 10, 25; Sielanka 8a, 10; Weyssenhoffa 1 – 9 (str. nieparzysta); Niemcewicza 1, 2, 3; Zamoyskiego 11, 13, 14, 15, 17, 19a, 21
    – środa (4 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Warszawska 15 – 23 (str. nieparzysta), Sobieskiego 2 – 13, Dworcowa 85, 100, 108, Unii Lubelskiej 7
  • Brdyujście: poniedziałek (2 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Fordońska 228, Wiślana 1 – 22, 25a
  • Okole: 
    – wtorek (3 października) w godz. 8:00-11:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Grunwaldzka 179/181, Elbląska, Śluzowa, Bronikowskiego 3 – 23 (str. nieparzysta)
    – sobota (7 października) w godz. 7:30-15:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Bronikowskiego od Mińskiej do Nakielskiej – odbiorcy zasilani z linii napowietrznej
  • Łęgnowo: wtorek (3 października) w godz. 8:00-13:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Hutnicza 1, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, Toruńska 308, Smoleńska 119
  • Szwederowo: wtorek (3 października) w godz. 8:00-13:30 – brak zasilania w rejonie ulic: Siewna 19, 19a, 21, Traugutta 9, 11, Kujawska 8
  • Bartodzieje: 
    – wtorek (3 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Gajowa 76a, 78b
    – piątek (6 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Cicha 45, 51, 53, 59 – 75 (str. nieparzysta), 42 – 52 (str. parzysta), 60, 62; Uskok; Pułaskiego 15 – 35 b (str. nieparzysta), 16 – 32 (str. parzysta); Wyszyńskiego 23, 25, 44, 46, 50; Lansjerów; Kosynierów; Głowackiego 3 – 11 a (str. nieparzysta), 19 – 31 (str. nieparzysta), 6, 10
  • Zimne Wody, Czersko Polskie: 
    – środa (4 października) w godz. 8:00-11:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Smoleńska 37, 148, 150, Budowlana 4, Miechowska 7, Pińczowska 1, 2, 3, 5, 12
    – piątek (6 października) w godz. 8:00-13:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Przemysłowa 34 – 38 (str. parzysta)
  • Glinki: 
    – środa (4 października) w godz. 8:00-15:00 – brak zasilania w rejonie ulicy Glinki 22 – 28
    – piątek (6 października) w godz. 8:00-15:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Norwida 1, 3, 5; Wieniawskiego; Cmentarna 31 – 43A
  • Jachcice: środa (4 października) w godz. 8:00-15:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Zakątek 2, 5 – 32, 34, działka 139, Niecała 28 – 54 (str. parzysta), 21 – 43 (str. nieparzysta), Olsztyńska 6 – 9, Krzemieniecka 1, 2, Średnia 39
  • Bydgoszcz Wschód: czwartek (5 października) w godz. 8:00-13:00 – brak zasilania w rejonie ulic: Wyścigowa 31, 33
  • Jary: piątek (6 października) w godz. 8:00-13:30 – brak zasilania w rejonie ulic: Nakielska 81 – 113 (str. nieparzysta), 68, 68a, Chłodna 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9
  • piątek (6 października) w godz. 8:30-14:00 – brak zasilania dla stacji. Janowo 3, Janowo 4 oraz Bożenkowo 10

Osielsko

  • poniedziałek (2 października) w godz. 8:00-12:00 – brak zasilania w miejscowości Jarużyn ul. Starowiejska, Pod Sosnami
  • poniedziałek (2 października) w godz. 8:00-14:00 – brak zasilania w miejscowości Osielsko ul. Kolonijna 44, Stawowa 4, 4a
  • środa (4 października) w godz. 8:00-12:00 – brak zasilania w miejscowości Niwy ul. Tatrzańska działka 66/56
  • środa (4 października) w godz. 8:00-13:00 – brak zasilania w miejscowości Żołędowo ul. Jastrzębia 30, 33, działki: 347/5, 431/37, 431/35, Augustowska 2, 3, 22, działki: 377/11, 350/12-13-14
  • czwartek (5 października) w godz. 8:30-12:30 – brak zasilania w miejscowości Niwy ul. Zakopiańska działki: 87/30-31-36-37
  • piątek (6 października) w godz. 8:00-12:00 – brak zasilania w miejscowości Maksymilianowo ul. Wiśniowa 13, 22

Białe Błota

  • poniedziałek (2 października) w godz. 10:00-14:00 – brak zasilania w miejscowości Przyłęki ul. Podniebna

Dąbrowa Chełmińska

  • wtorek (3 października) w godz. 8:00-15:00 – brak zasilania w Dąbrowie Chełmińskiej ul. Toruńska 7, działka 169/10, Weterynaryjna 8, 10, 14, 27
  • piątek (6 października) w godz. 9:00-13:00 – brak zasilania w miejscowości Strzyżawa działka 13/1-2-3

Solec Kujawski

  • środa (4 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w miejscowości Solec Kujawski ul. Kujawska
  • czwartek (5 października) w godz. 8:00-13:30 – brak zasilania w miejscowości Solec Kujawski w rejonie ulic: Toruńska 1 – 17, 20 – 42 (str. parzysta), Jana Pawła II 1 – 12, Św. Stanisława 5; 23-go Styczna 1, Wolności 2, 7, 13
  • czwartek (5 października) w godz. 11:00-14:00 – brak zasilania w miejscowości: Solec Kujawski w rejonie ulic: Sienkiewicza 1, 2, 3, Słowackiego 1 – 7, Piastów 13, Sawickiej 8a, 10, Żwirki i Wigury 12, 14, 16, 17, 19, 21, Targowa 3

Powiązane treści