Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 16 • L 16
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBrody górą! 125 brodaczy w jednym miejscu. Rekord Polski pobity w Myślęcinku!
DSCF0106_1200x800
26.06.2016 | 20:54

Brody górą! 125 brodaczy w jednym miejscu. Rekord Polski pobity w Myślęcinku!

Na zdjęciu: Rekord pobity! Brody górą!

Fot. Stanisław Gazda

Podczas „Otwieracza 2016”/Powitania Lata na polanie Różopole miał miejsce  II Zlot Brodaczy zainicjowany przez Barber Shop Bydgoszcz.

Brodacze, wąsacze i bokobrodacze bili oficjalny rekord Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy”, który  w zeszłym roku  wynosił 96 osób z zarostem.

Bili i świetnie się bawili, albowiem przygotowano dla nich wiele konkursów, w których nagrodami były produkty do pielęgnacji męskiego zarostu przygotowane przez Barber Shop Bydgoszcz, Męską Wyspę, Pana Drwala oraz Stylowego Brodacza. Żeby panie nie czuły się pokrzywdzone (nie tylko brakiem brody) dla nich firma Dermo-Medica przygotowała upominki takie jak: masaż twarzy oraz peeling twarzy. Natomiast Yankee 4 You – autoryzowany salon Yankee Candle przygotował nagrody w Walce Gladiatorek, super świeczki do domu.

Od 14.00 do 17.30 można było skorzystać z darmowego strzyżenia i golenia brody, którzy dokonywali L&A Barber Shop z Grudziądza, Pracownia Fryzjerska No 12 & Barber Shop z Włocławka oraz Barber Shop Bydgoszcz. Jednak nie do końca, wszak to o brodę tu chodziło a nie o jej brak. Wszystko uwieczniła Barber TV z Warszawy.

I udało się. Przez pięć minut, w jednym miejscu zgromadziło się 125 brodaczy, co jest nowym rekordem Polski!

Powiązane treści