Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 17 • L 17
13C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
17C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBydgoska dziennikarka przeszła do Polsatu. Jeszcze dziś zadebiutuje na antenie nowego pracodawcy
Logo_Polsat.svg
18.07.2017 | 11:59

Bydgoska dziennikarka przeszła do Polsatu. Jeszcze dziś zadebiutuje na antenie nowego pracodawcy

Na zdjęciu: Chylewska znana jest przede wszystkim jako dziennikarka sportowa.

Fot. wikipedia (wolny dosep)

Pod koniec czerwca informowaliśmy Was o prawdopodobnym transferze Pauliny Chylewskiej. Zmianę miejsca pracy pochodzącej z Bydgoszczy dziennikarki potwierdził na Twitterze jej maż, a ona poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama.

Chylewska pracowała w Telewizji Polskiej przez 21 lat. Tam stawiała swoje pierwsze kroki i tam jej kariera dziennikarska nabrała rozpędu. Kobieta prowadziła między innym serwisy sportowe, Wielkie Testy oraz programy „Kawa czy herbata” oraz „Dzień Dobry Polsko”. Jesienią bydgoszczanka wystąpiła w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie.

Po ogłoszeniu jej odejścia z TVP, na łamach portalu Wirtualnemedia.pl pojawiły się przypuszczenia, że dziennikarka przejdzie do Polsatu. Rzecznik prasowy nadawcy nie potwierdzał wtedy tej informacji. Przejście Pauliny Chylewskiej do Telewizji Polsat potwierdził we wtorek na Twitterze dziennikarz sportowy Polsatu Marcin Feddek, prywatnie mąż Chylewskiej.

 

Paulina Chylewska będzie prowadziła przede wszystkim programy w kanałach sportowych nadawcy. Dziennika zadebiutuje na antenie już za kilka godzin. Na swoim profilu na instagramie zamieściła informacje, że poprowadzi wydarzenia sportowe we wtorek o godzinie 19:20.


 

Powiązane treści