Bydgoszcz
10C
Słonecznie
34% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 10 • L 10
9C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
14C
Czw
17C
Pt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBydgoski handlarz narkotyków zatrzymany. Jest już w areszcie
IMG_2717
14.12.2016 | 09:25

Bydgoski handlarz narkotyków zatrzymany. Jest już w areszcie

Policjanci zatrzymali mężczyzn zamieszanych w proceder narkotykowy.

Na zdjęciu: Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn jednego dnia.

Fot. mat. prasowe policji

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn zamieszanych w proceder narkotykowy. Jeden z nich przez kilkanaście miesięcy handlował zakazanymi substancjami.

Pierwszego mężczyznę policjanci zatrzymali w godzinach porannych. Na widok funkcjonariuszy 32-latek usiłował zamknąć drzwi wejściowe do mieszkania, ale po kilku minutach kryminalni weszli do środka. W trakcie przeszukania okazało się, że podejrzewany kilka minut wcześniej spłukał w toalecie nielegalny towar, pozostawiając na podłodze i muszli klozetowej ślady białego proszku.

Kilka godzin później policjanci pojechali pod inny adres w centrum miasta. Tam zatrzymali 43-latka, który posiadał marihuanę oraz dwie wagi elektroniczne. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Jego młodszy kompan trafił przed oblicze prokuratora, który wnioskował o trzymiesięczny areszt. Zebrany materiał dowodowy wykazał, że podejrzany od maja 2015 roku do września 2016 roku wprowadził na rynek ponad 1 kg marihuany, 15 kg amfetaminy i blisko 100 tabletek MDMA. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści