Bydgoszcz
-6C
92% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H -6 • L -6
2C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
ZDMiKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Przylesie-Łoskoń Tramwaje z centrum jadą tylko do pętli Przylesie.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoskie firmy frontem do pracownika. Przed nami sobota z pracodawcami
praca_oferta_spawacz
14.10.2016 | 12:47

Bydgoskie firmy frontem do pracownika. Przed nami sobota z pracodawcami

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w akcji, dzięki której można szerzej zapoznać się z ofertą przedsiębiorstw z miasta nad Brdą.

Na zdjęciu: Firmy z regionu nadal poszukują pracowników ze specjalistycznymi umiejętnościami i uprawnieniami.

Fot. FreeImages

Czternaście firm weźmie udział w pierwszej edycji „Soboty z pracodawcami”, inicjatywy koordynowanej przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego, która ma umożliwić potencjalnym pracownikom dokładne zapoznanie się z ofertami zatrudnienia w Bydgoszczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tworzą platformy VOD i nawigacje satelitarne. Szukają pracowników w Bydgoszczy

Już jutro drzwi do kilkunastu bydgoskich podmiotów staną otworem przed wszystkimi chętnymi. Będzie więc okazja na złożenie swojego życiorysu bezpośrednio w siedzibie pracodawcy, a także porozmawiania bezpośrednio z rekruterami. – Można również skontaktować się wcześniej z daną firmą i umówić na indywidualne spotkanie – dodaje Łukasz Machała z BARR.

W sobotniej akcji wezmą udział następujące firmy: Bazy i Systemy Bankowe, Kaufland, CS Group, iQor, Media System, Multikino, Oponeo, PESA Bydgoszcz, PZU, SDL Poland, Shapers Polska, Sims Recycling Solutions, Sunrise System oraz Unilever. – Nasi partnerzy poszukują specjalistów o zróżnicowanych umiejętnościach – od ślusarzy zawodowych i magazynierów, przez doradców klienta biznesowego i konsultantów, po programistów i przedstawicieli branży IT – wylicza Machała.

Drzwi otwarte w bydgoskich firmach potrwają od 9:00 do 15:00.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail