Bydgoszcz
-3C
Niebo częściowo zachmurzone
38% wilgotność
Wiatr: 11km/h E
H -3 • L -3
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaBydgoszcz jako turystyczny hit? Decyzja należy do internautów
Bydgoszcz_Wyspa Młyńska_Mostowa_Stary Rynek_Opera Nova_Młyny Rothera_Focha_SG (37)
04.05.2017 | 19:13

Bydgoszcz jako turystyczny hit? Decyzja należy do internautów

Swój głos może oddać każdy.

Na zdjęciu: Bydgoszcz rywalizuje w podkategorii dużych miast.

Fot. Stanisław Gazda

Miasto nad Brdą znalazło się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017, w ramach którego wyłaniane są turystyczne hity Polski na 2017 rok. O tym, czy przejdzie do finału i powalczy o tytuł zwycięzcy, zadecydują internauci. Głosowanie trwa!

Plebiscyt organizuje portal turystyczny PolskieSzlaki.pl, na którym opisywane są atrakcyjne i ciekawe miejsca w Polsce. Celem rankingu jest wyłonienie najlepszych miejsc w Polsce polecanych na letnie wyjazdy. Rywalizacja prowadzona jest w pięciu głównych kategoriach: Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Atrakcje różne i Krajobrazy.

Bydgoszcz znalazła się w kategorii Miasta i miejscowości oraz podkategorii Duże miasta. O tytuł najlepszego miasta w tej części plebiscytu rywalizuje łącznie osiem miast. Oprócz Bydgoszczy są to następujące miejsca: Gdańsk, Kraków, Lublin, Poznań, Legnica, Rzeszów, Wrocław.

Plebiscyt złożony jest z dwóch etapów – eliminacji i głosowania finałowego. Eliminacje trwać będą do 8 maja, a finał odbędzie się od 9 do 23 maja. Głosować może każdy internauta, bez rejestracji. Na głosujących w finale będą czekały upominki od organizatora plebiscytu. Głosy oddawać można tutaj: http://www.topatrakcje.pl/2017/67,miasta-i-miejscowosci.html

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail