Bydgoszcz
14C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 14 • L 14
15C
Pon
16C
Wt
25C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKulinariaBydgoszcz – miasto dobrej pizzy! Kolejna relacja „Macieja je” z bydgoskich restauracji [WIDEO]
22.05.2018 | 13:51

Bydgoszcz – miasto dobrej pizzy! Kolejna relacja „Macieja je” z bydgoskich restauracji [WIDEO]

Bydgoszcz = Brzydgoszcz? To nieprawda. I można u nas dobrze zjeść!

Znany bloger kulinarny Maciej Blatkiewicz, funkcjonujący w Internecie pod nazwą „Maciej je”, odwiedził Bydgoszcz! W drugim filmie z niedawnej wizyty w naszym mieście ocenił m. in. Zapałka Coffee czy Blind Pig Porkownie!

Maciej Blatkiewicz pochodzi z Poznania. W sierpniu 2010 roku założył blog „Wygrywam z anoreksją”, na którym publikował recenzję znanych produktów oraz relacjonował wizyty w poznańskich restauracjach. Początkowo na blogu publikowały też inne osoby, lecz później Blatkiewicz działał już samodzielnie. Dziesięć miesięcy temu zmienił nazwę na „Maciej je”; wcześniej zaczął też publikować filmy na YouTube.

ZOBACZ PIERWSZY FILM Z WIZYTY MACIEJA JE W BYDGOSZCZY

„Maciej je” najczęściej recenzuje lokale w Poznaniu i Warszawie, ale regularnie odwiedza też inne miasta Polski. W minionym tygodniu przyjechał do Bydgoszczy. W drugim materiale odwiedził Piekarnię przy Jatki, Zapałka Coffee przy Długiej, Blind Pig Porkownie przy Magdzińskiego, kultową lodziarnię na Gdańskiej – Caffe Primo i Barzze na Gimnazjalnej.

Powiązane treści