Bydgoszcz
1C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 1 • L 1
12C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
9C
Pt
9C
Sob
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBydgoszcz: Spotkanie regionalne  Rzecznika Praw Obywatelskich
Adam Bodnar
02.11.2016 | 10:42

Bydgoszcz: Spotkanie regionalne  Rzecznika Praw Obywatelskich

Na spotkanie może przyjść każdy, kto ma problem.

Na zdjęciu: Adam Bodnar.

Fot. RPO

W dniach 3-5 listopada Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar  przebywał będzie w naszym regionie. 4 listopada zaprasza organizacje społeczne na spotkanie konsultacyjne w Bydgoszczy.

Na spotkaniu, które będzie miało miejsce w godzinach 12.45 – 14.45 w Kawiarni Szpulka przy Miejskim Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12-14, w trakcie bezpośredniej rozmowy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, będzie możliwość poruszenia i wspólnego zdefiniowania najważniejszych problemów dotyczących przestrzegania praw człowieka, trudności z ich realizacją oraz praktyk dyskryminacyjnych. odnieść się będzie można także do tematów istotnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego oraz mieszkańców regionu.

Z dostarczonego nam komunikatu wynika, że spotkanie jest dla organizacji pozarządowych, ale jak się dowiedzieliśmy – może na nie przyjść każdy, zwłaszcza jeśli ma problem. Prawnik Biura RPO przyjmował będzie indywidualne skargi. Na spotkanie można się zgłosić: za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/?q=rejestracja-kujawsko-pomorskie;  mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl oraz telefonicznie: (22) 55 17 985.

Powiązane treści