Bydgoszcz
-5C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -5 • L -5
-3C
Wt
-3C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaBydgoszcz w finale konkursu na turystyczny hit. Walczy o tytuł lidera
Bydgoszcz_Wyspa Młyńska_Mostowa_Stary Rynek_Opera Nova_Młyny Rothera_Focha_SG (36)
09.05.2017 | 17:51

Bydgoszcz w finale konkursu na turystyczny hit. Walczy o tytuł lidera

Ostateczna decyzja zależy od głosów internautów.

Na zdjęciu: Bydgoszcz walczy teraz o tytuł lidera.

Fot. SG

Bydgoszcz znajduje się już niemal o krok od uzyskania tytułu najlepszego miejsca w Polsce polecanego turystom na letnie wyjazdy. Miasto nad Brdą okazało się jednym z faworytów podczas eliminacji plebiscytu Top Atrakcje 2017. Rozpoczęło się głosowanie finałowe. 

W eliminacjach Bydgoszcz zajęła pierwsze miejsce w podkategorii Duże miasta realizowanej w ramach kategorii Miasta i miejscowości. Zadecydowali o tym internauci. Na nasze miasto oddano w sumie 302 głosy. Bydgoszcz pokonała tak znane turystycznie miasta jak Kraków, Gdańsk czy Wrocław. Okazała się również, według internautów, lepsza od Poznania i Rzeszowa.

Aby uzyskać tytuł laureata w kategorii Miasta i miejscowości potrzebne są kolejne głosy. Do finału w tej kategorii zakwalifikowało się 10 miast: po dwa miasta z każdej podkategorii, które uzyskały najwięcej punktów. W finałowej 10 znalazły się jeszcze między innymi Kraków, Zamość, Karpacz, Ustka i Toruń.

Głosowanie w finale zakończy się 23 maja. Głosować może każdy internauta, bez rejestracji. Na głosujących w finale będą czekały upominki od organizatora plebiscytu. Głosy oddawać można tutaj: http://www.topatrakcje.pl/2017/

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail