Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H -1 • L -1
-2C
Sr
-5C
Czw
-4C
Pt
-5C
Sob
-5C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBydgoszczanin zażył metamfetaminę. W trakcie… policyjnego przesłuchania
policja_wolny dostep
03.10.2017 | 16:45

Bydgoszczanin zażył metamfetaminę. W trakcie… policyjnego przesłuchania

Na zdjęciu: Mężczyzna zażył narkotyki na oczach policjanta.

Fot. archiwum

Bydgoszczanin odpowie za posiadanie narkotyków. 24-latek został zatrzymany w komisariacie na bydgoskich Wyżynach i w trakcie rozmowy z dyżurnym zaczął zażywać metamfetaminę.

W poniedziałek ok.  godziny 3 w nocy  do komisariatu na Wyżynach przyszedł 24-latek. Mężczyzna stawił się z powodu zgłoszonej interwencji. Patrol kilka godzin wcześniej był wezwany do awantury, którą 24-latek wywołał w domu, jednak zdążył zbiec z mieszkania zanim policjanci przyjechali.

Dyżurny rozmawiając z nim, zaobserwował u niego dziwne i nieracjonalne zachowania. Mężczyzna był znacznie pobudzony i nie mógł ustać w miejscu. Było czuć od niego alkohol. Podczas rozmowy mężczyzna wyciągnął z kieszeni zbryloną substancję koloru biało-żółtego, którą następnie wkładał i wyciągał z ust. Po chwili wyrzucił ją do kosza. Funkcjonariusz wyciągnął ją i sprawdził w narkotesterze. Badanie jednoznacznie wykazało, że jest to metamfetamina.

Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 24-latkowi zarzut posiadania zakazanych środków psychoaktywnych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do lat 3.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail