Bydgoszcz
-1C
Niebo głównie zachmurzone
54% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H -1 • L -1
1C
Czw
1C
Pt
7C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaBydgoszczanka ma szansę zostać twarzą marki Wizz Air!
raotro1
28.05.2017 | 16:21

Bydgoszczanka ma szansę zostać twarzą marki Wizz Air!

26 maja linia Wizz Air uruchomiła 4. edycję programu WIZZ Ambassador. Wśród kandydatów znalazła się Ela Derengowska z Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Ela nie tylko chciałaby zostać ambasadorką marki Wizz Air, ale również uruchomienia lotów tego przewoźnika i utworzenia bazy w Bydgoszczy. Wtedy mogłaby wrócić do rodzinnego miasta na stałe.

Fot. fot. archiwum własne

26 maja linia Wizz Air uruchomiła 4. edycję programu WIZZ Ambassador. Wśród kandydatów znalazła się Ela Derengowska z Bydgoszczy. Jeśli zdobędzie wystarczającą liczbę głosów, przez kolejne dwa lata będzie reprezentować przewoźnika w mediach!

Do pierwszego etapu programu WIZZ Ambassador przystąpiło 133 kandydatów. Ostatecznie jednak wybranych zostanie 31 osób z różnych części świata. W Polsce szansę na zwycięstwo ma 9 osób, wśród nich właśnie bydgoszczanka.

– Pracuję jako stewardessa ponad dwa lata i bardzo to lubię – mówi kandydatka. – Do konkursu zgłosiłam się sama. Gdyby mi się udało wygrać, miałabym szansę zdobyć kolejne ciekawe doświadczenia – poznać nowych ludzi, nowe miejsca – wymienia.

– W tej chwili moja baza mieści się w Poznaniu. Teoretycznie każdy mój lot wygląda podobnie, ale w praktyce zawsze jest trochę inaczej – pracujemy w różnym składzie, obsługujemy innych pasażerów. Praca jest przyjemna, ale też wymaga skupienia i koncentracji. Zwłaszcza że jako załoga odpowiadamy za bezpieczeństwo wszystkich osób na pokładzie – mówi Ela. Gdyby bydgoszczanka została ambasadorką Wizz Air, charakter jej pracy nieco by się zmienił. Nadal byłaby stewardessą, ale dodatkowo pojawiałaby się w materiałach reklamowych, video, magazynie pokładowym, a także na wszystkich eventach Wizz Air!

Z pewnością poradziłaby sobie z tym wyzwaniem, tym bardziej że kształciła się w kierunku dziennikarstwa i współpracowała z mediami. Ma również doświadczenie związane z udziałem w konkursach o podobnym charakterze. Kilka lat temu została np. twarzą UKW w Bydgoszczy, uczelni, której zresztą jest absolwentką.

Na kandydatkę – Elkę Derengowską – można głosować codziennie aż do 9 czerwca za pośrednictwem strony: WIZZAIR [KLIKNIJ BY ZAGŁOSOWAĆ].

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail