Bydgoszcz
21C
Słonecznie
46% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 22 • L 18
22C
Wt
24C
Sr
27C
Czw
21C
Pt
21C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoByłeś na jarmarku na Mostowej i zrobiłeś zdjęcie? Możesz wygrać worek prezentów na święta!
Bydgoski Jarmark Świąteczny_SG (40)
17.12.2018 | 19:06

Byłeś na jarmarku na Mostowej i zrobiłeś zdjęcie? Możesz wygrać worek prezentów na święta!

Na zdjęciu: Tegoroczny jarmark odbywa się na ulicy Mostowej. Stoiska ponad dwudziestu wystawców cieszą się sporą popularnością.

Fot. Stanisław Gazda

Bydgoski Jarmark Świąteczny przyciągnął już tysiące bydgoszczan na ulicę Mostową. Wielu z nich uwieczniło magię nowej lokalizacji na zdjęciach – a dzięki nim można sprawić sobie i najbliższym prezent pod choinkę. Menedżer Starego Miasta i Śródmieścia zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze ujęcie jarmarku na moście Staromiejskim.

Jarmark Świąteczny na Mostowej [PROGRAM, ATRAKCJE]

Tegoroczny jarmark rozpoczął się w piątek, 14 grudnia – został on zlokalizowany na ulicy Mostowej. Nowe miejsce przypadło do gustu mieszkańcom i gościom Bydgoszczy – stoiska były tłumnie oblegane przez cały weekend, a handlowcy musieli dokupić nowy towar bądź czajniki do grzanego wina. Zainteresowanie kupujących najlepiej świadczy o udanej odsłonie jarmarku – jednym tego typu wydarzeniu na moście.

Na naszym portalu możecie zobaczyć relację zdjęciową z pierwszego dnia jarmarku bożonarodzeniowego, a także tekst o tym, jakie smaczne potrawy i wyroby można znaleźć na straganach rozstawionych na Mostowej. Długo by jeszcze pisać (i czytać) o jarmarcznych smakach i atrakcjach, ale może lepiej samemu przyjść, zobaczyć, spróbować i kupić? Dla tych, którzy już byli (albo też będą) odwiedzić jarmark i zrobili na nim zdjęcia, Menedżer Starego Miasta i Śródmieścia Maciej Bakalarczyk organizuje konkurs.

Wyjątkowe, piękne lub po prostu śmieszne zdjęcie jarmarku należy nadesłać na adres staremiasto@um.bydgoszcz.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz hasło #BydgoskiJarmarkŚwiąteczny. Nagrodą w fotograficznej rywalizacji jest worek prezentów od menedżera i wystawców na jarmarku. Niespodzianki przygotowali m.in. Muzeum Mydła i Historii Brudu, Folkstar, Browar Osowa Góra, Butelki Pod Blankami czy Parzymy Tutaj.

Termin nadsyłania zdjęć – 21 grudnia. Odbiór nagrody jest możliwy przez osoby pełnoletnie.


Powiązane treści