Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
98% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 0 • L 0
0C
Nd
-4C
Pon
1C
Wt
-0C
Sr
4C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCezary Pazura przyjedzie do Bydgoszczy. By rozbawić mieszkańców
JKRUK_20090820_CEZARY_PAZURA_STOPNICA_IMG_6101
19.07.2017 | 10:40

Cezary Pazura przyjedzie do Bydgoszczy. By rozbawić mieszkańców

Występ znanego aktora i komika zainauguruje tegoroczny cykl pn. "Wieczór z kabaretem".

Na zdjęciu: Występ znanego aktora i komika odbędzie się w najbliższy czwartek.

Fot. fot. Jarosław Kruk (Jrkruk) / wikipedia

W najbliższy czwartek w Bydgoszczy zostanie zainaugurowana tegoroczna edycja cyklu „Wieczór z kabaretem”. Na scenie przy Operze Nova jako pierwszy wystąpi Cezary Pazura. 

CZYTAJ TEŻ: Lato w mieście. Co wydarzy się w Bydgoszczy? [PROGRAM, TERMINY, ARTYŚCI]

Wywodzący się z Tomasza Mazowieckiego aktor znany jest przede wszystkim z filmów takich jak między innymi „Kroll” „Psy” czy „Kiler”. Mężczyzna to również wyrazista postać polskiej sceny artystycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”.

Pazura uprawia przede wszystkim satyrę obyczajową, nie miesza się do polityki. Na swoim koncie ma już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. W Bydgoszczy zaprezentuje swoje najlepsze kawałki z ostatnich lat oraz najnowsze monologi. Hasło przewodnie jego ostatniego programu rozrywkowego brzmi „precz ze smutkiem i szarością” i to ono będzie mottem przewodnim czwartkowego występu w mieście nad Brdą.

Cezary Pazura pojawi się na scenie przy amfiteatrze Opery Nova o godzinie 19:00. O tej porze również rozpoczynać się będą inne spotkania w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem”. W tym roku zaplanowano łącznie cztery występy. Oprócz wspomnianego już komika, w Bydgoszczy zaprezentują się również: Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju (3.08), Kabaret Skeczów Męczących (10.08) oraz Grzegorz Halama z programem pt. „Długo i szczęśliwie”. Udział w każdym z tych spotkań jest darmowy.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail