Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
68% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 21 • L 21
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleChciał popełnić samobójstwo. Udało się go uratować w ostatnim momencie
pętla
17.09.2016 | 12:21

Chciał popełnić samobójstwo. Udało się go uratować w ostatnim momencie

Na zdjęciu: Policjantom udało się uratować kolejne ludzkie życie.

Fot. wolny dostęp

Policjanci z bydgoskiego Błonia uratowali mężczyznę, który targnął się na swoje życie. 49-latek powiesił się na sznurku w mieszkaniu. 

Szybka reakcja policjantów nastąpiła tuż po telefonie, który odebrał dyżurny komisariatu na Błoniu w ubiegłą środę (14 września) po godz. 10:00. Dzwoniąca osoba prosiła o interwencję w związku z podejrzeniem próby samobójczej.

Na podany przez nią adres został skierowany patrol policji. Pod drzwiami mieszkania znajdowała się właścicielka, a wejście do lokalu było zamknięte od środka. Zdecydowane działanie funkcjonariuszy umożliwiło dostanie się do mieszkania. Mundurowani znaleźli w nim 49-latka powieszonego na sznurku w łazience. Natychmiast odcięto sznurek i rozpoczęto reanimację.

Udzielona przez policjantów pomoc doprowadziła do uratowania ludzkiego życia. Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, które zabrała 49-latka do szpitala.

Powiązane treści