Bydgoszcz
-2C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -2 • L -2
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik i Polonia zagrają w lidze. Na Sportowej – zbiórka w szczytnym celu
Chemik_Polonia_Derby_2017 (3)
15.09.2017 | 10:44

Chemik i Polonia zagrają w lidze. Na Sportowej – zbiórka w szczytnym celu

Bydgoscy IV-ligowcy rozegrają kolejne mecze.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika i Polonii rozegrają kolejne mecze w rozgrywkach ligowych.

Fot. ST

Już jutro bydgoscy IV-ligowcy rozegrają kolejne mecze w rozgrywkach ligowych. Na Polonii prowadzona będzie zbiórka w szczytnym celu.

W sobotę o godz. 11 rozpocznie się mecz Polonii ze Spartą Brodnica. W czasie spotkania prowadzona będzie akcja zbierania nakrętek na rzecz dziesięcioletniej Alicji z Brodnicy, która cierpi na Zespół Retta. Zbiórki prowadzone będą także podczas następnych spotkań przy ul. Sportowej. Polonia zajmuje obecnie piąte, a Sparta dwunaste miejsce w tabeli.

Tego samego dnia piłkarze Chemika rozegrają drugi z rzędu mecz domowy na własnym boisku. Ich rywalem będzie Sokół Radomin, który awansował do IV ligi na kilka dni przed jej rozpoczęciem, zastępując wycofanego Strażaka Przechowo. Początek rozgrywek nie jest łatwy dla beniaminka, który w pięciu spotkaniach uzbierał jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Chemik z kompletem 18 punktów jest liderem tabeli. Początek meczu o godz. 16. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego minutą ciszy zostaną uczczeni zmarli w środę byli siatkarze Chemika – Wojciech Wesołowski i Jacek Witek.

 


Powiązane treści