Bydgoszcz
1C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L 1
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
8C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik Moderator wraca na własne boisko. Podejmie Lidera
Chemik Bydgoszcz
03.05.2018 | 07:39

Chemik Moderator wraca na własne boisko. Podejmie Lidera

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz są obecnie liderem IV ligi.

Fot. archiwum

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora rozegrają kolejny mecz w IV lidze. Po serii trzech spotkań wyjazdowych wrócą na własne boisko.

W ostatnim czasie podopieczni Piotra Gruszki nie mieli wiele czasu na odpoczynek. W ubiegły weekend wygrali z  Sokołem Radomin, a we wtorek pokonali Orlęta Aleksandrów Kujawski. To ostatnie zwycięstwo, w połączeniu z remisem Kujawianki Izbica Kujawska, pozwolił odskoczyć od wicelidera na dwa punkty przy jednym meczu rozegranym mniej.

W sobotę chemicy podejmą Lidera Włocławek. Beniaminek rozgrywek zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli, a w ostatniej kolejce przegrał u siebie z Cuiavią Inowrocław 2:4. Runda wiosenna na razie nie jest dla  włocławian udana.  Z ośmiu meczów wygrali tylko dwa i jedynie Naprzód Jabłonowo Pomorskie zdobył w tym roku mniej punktów.

Do składu w meczu z Liderem będzie mógł wrócić Daniel Włosiński, który ostatnio pauzował za kartki. Do pełni dyspozycji po ostatnich urazach wracają także  Robert Kawałek i Mateusz Grudziński. Kontuzje wykluczają za to z gry Radosława Mika i Adriana Raszkę.

Początek sobotniego meczu na stadionie przy ul. Glinki zaplanowano na godz. 16.


Powiązane treści