Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik rozbity przez Jarotę. Utrzymanie się oddala
chemik bydgoszcz, oskar trzepacz - st
11.06.2017 | 09:54

Chemik rozbity przez Jarotę. Utrzymanie się oddala

Na zdjęciu: Oskar Trzepacz zdobył jedyną bramkę dla Chemika.

W sobotnim meczu 32. kolejki III ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz przegrali z Jarotą Jarocin.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gości, którzy już w 4. minucie – po uderzeniu Huberta Antkowiaka – objęli prowadzenie. Chemicy mogli wyrównać chwilę później, ale strzał Patryka Nowaka był minimalnie niecelny. W 18. minucie kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Ndubusi Nnamani i goście prowadzili już 2:0.

Chemikom nadzieję przywrócił Oskar Trzepacz, który w 24. minucie zdobył bramkę kontaktową. Tuż przed przerwą sędzia podyktował jednak rzut karny dla Jaroty, a Pawła Laskowskiego pokonał Mateusz Molewski. Po przerwie przyjezdni zdobyli jeszcze dwie bramki.

W Koninie Górnik po bramce w ostatniej minucie pokonał Wdę Świecie 3:2 i wyprzedziła Chemika w tabeli. W czwartek chemicy zagrają w Koszalinie.

CHEMIK BYDGOSZCZ 1:5 JAROTA JAROCIN
Oskar Trzepacz 24′ – Hubert Antkowiak 4′, 57′, Ndubusi Nnamani 18′, Mateusz Molewski 43′ k, Piotr Garbarek 73′

Chemik: Laskowski – Włosiński, Maziarz, Czajka, Frasz, Żurowski, Osiński, Nowak (58′ Kot), Babiarz (65′ Dąbek), Olszewski (82′ Żeglarski), Trzepacz (75′ Michalski).

Jarota: Malina – Skokowski (76′ Ludwiczak), Garbarek, Błaszczyk, Piróg, Pacyński, Grobelny, Nnamani (76′ Czapliński), Pawlak (81′ Matuszak), Molewski, Antkowiak (81′ Rylukowski).

żółte kartki: Nowak – Molewski.