Bydgoszcz
17C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 17 • L 17
25C
Czw
27C
Pt
12C
Sob
14C
Nd
15C
Pon
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleCiężarówka, motocykl i auta osobowe. Poranne kolizje na rondzie Toruńskim [ZDJĘCIA]
kolizja_r_torunskie_straz_003
02.09.2016 | 10:45

Ciężarówka, motocykl i auta osobowe. Poranne kolizje na rondzie Toruńskim [ZDJĘCIA]

Do zdarzeń doszło między 8:00 a 9:00.

Na zdjęciu: Na miejscu pojawiła się straż pożarna i policja.

Fot. SG

Dzisiaj rano (2 września) kierowcy jadący w pobliżu ronda Toruńskiego musieli zmierzyć się z chwilowymi utrudnieniami. Doszło tam do dwóch kolizji.

Zdarzenia miały miejsce między godz. 8:00 a godz. 9:00. Do kolizji doszło w bardzo krótkich odstępach czasu, co mogło sprawić wrażenie jednego poważnego wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W pierwszej kolizji uczestniczył samochód ciężarowy oraz pojazd osobowy marki fiat. Sprawcą zdarzenia okazał się kierowca fiata, który nie ustąpił pierwszeństwa podczas zmiany kierunku jazdy.

W drugim przypadku kierujący samochodem marki audi zderzył się z motocyklistą. Okazało się, że kierowca samochodu osobowego nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu, czyli motyckla, podczas wymijania.

Na miejscu zdarzeń, rondzie Toruńskim, pojawiła się straż pożarna i policja. Zabezpieczono wyciek, który pojawił się na drodze. Auta blokowały przejazd z Alei Jana Pawła II na wprost i w lewo. Utrudnienia trwały tylko chwilę i po kilku minutach przejazd odbywał się już normalnie.

Powiązane treści