Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
98% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 0 • L 0
0C
Nd
-4C
Pon
1C
Wt
-0C
Sr
4C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaCiężarówki Coca-Cola pojawią się w naszym województwie
coca-cola_ciężarówki

Ciężarówki Coca-Cola pojawią się w naszym województwie ()

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

Na zdjęciu: Świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w trasę1 grudnia.

Fot. materiały udostępnianie na Facebooku

W sieci już rozbrzmiewa tegoroczna wersja utworu „Coraz bliżej święta” w wykonaniu Margaret, co oznacza rozpoczęcie świątecznej kampanii Coca-Cola. W grudniu wystartuje Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola, a niesamowite czerwone samochody pojawią się w kilku miastach naszego województwa.

W ramach akcji będzie można nie tylko wejść do baśniowego pokoju ze Świętym Mikołajem, ale też zrobić sobie z nim zdjęcie. Pojawi się także fabryka upominków, w której będzie można samodzielnie wykonać prezent. Ponadto odbędą się liczne konkursy, gry i zabawy z nagrodami, a każdy chętny stworzy swoją puszkę Coca-Cola z dedykacją dla wybranej osoby.

W Bydgoszczy akcja zostanie przeprowadzona 2 grudnia w godz. 15:00-21:00 koło Tesco przy ul. Toruńskiej 101. Dzień później czerwone ciężarówki pojawią się na Placu Włodka 11 w Grudziądzu, gdzie będzie można je zwiedzać w godz. 15:00-21:00. Wydarzenie odbędzie się w tych samych godzinach, lecz 8 grudnia także na Zielonym Rynku we Włocławku. Pierwszym przystankiem w naszym województwie jest Toruń, świąteczne samochody Coca-Cola będą na Rynku Nowomiejskim 1 grudnia również w godz. 15:00-21:00.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail