Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 3
4C
Wt
5C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
9C
Sob
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCo ciekawego wydarzy się w weekend? Oto lista wydarzeń
Bydgoszcz_Wyspa Młyńska_Mostowa_Stary Rynek_Opera Nova_Młyny Rothera_Focha_SG (39)
30.11.2018 | 11:14

Co ciekawego wydarzy się w weekend? Oto lista wydarzeń

Na zdjęciu: Wiele wydarzeń zaplanowano w centrum miasta.

Fot. archiwum

Bydgoskie Centrum Informacji przygotowało listę wydarzeń na najbliższy weekend. Co ciekawego wydarzy się w mieście?

Sobota, 1 grudnia
10:00  Świąteczne warsztaty kreatywne – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  ::  Dla dzieci
11:30  Warsztaty fotografii – Zobacz to, co cię otacza – Galeria Miejska bwa
12:00  Djembe na salonach XIV – warsztaty, prowadzenie Piotr Schutta – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
14:30  W magicznej krainie – bajka improwizowana – Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci, Spektakl
15:00  Jak pies z kotem, reż. Janusz Kondratiuk – Kino Orzeł  ::  Film
16:00  FINAŁ 2018 STAN Użytku – STAN UŻYTKU
17:00  63 Noc Planszówek z Centrum gier Pegaz i Muzeum Wodociągów – Hala Pomp- Muzeum Wodociągów
17:00  Aukcja Rzeźby XXI wieku – Sopocki Dom Aukcyjny  ::  Wystawy
17:00  Dziadek do orzechów – Opera Nova  ::  Spektakl
18:00  Bialo czerwona – wernisaż wystawy z koncertem muzyki dawnej – Dom Polski  ::  Wystawy
18:00  Przypadki Borysa Kupkina – Józef Herold – spotkanie autorskie – Miejskie Centrum Kultury
18:00  Łukasz Majewski – Światłownia  ::  Koncert
19:00  Beksińscy – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Biegiem Po Fordońskich Schodach – Dolina Śmierci  ::  Sport
19:00  Piwnica pod baranami: Koncert dla Piotra S. – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:00  Siła sióstr – Dom Jubileuszowy Wiatrak  ::  Spektakl
20:00  Kabaret Młodych Panów – Kinoteatr Adria
20:00  OSTR – Estrada Stage Bar  ::  Koncert
20:00  Suspiria, reż. Luca Guadagnino – Kino Orzeł  ::  Film

Niedziela, 2 grudnia
Bieg dla Ignasia – Planty nad Starym Kanałem Bydgoskim  ::  Sport
7:45  Pieszy rajd Wokół Chełmna – start: dworzec PKS Bydgoszcz  ::  Turystyka
10:00  Bydgoszcz na Orientację – Park Myślęcinek  ::  Sport
10:00  FryMARK bydgoski – Bydgoskie Centrum Finansowe
10:30  Zatańcz ze mną, mamo, tato – Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
11:00  Mikołajkowa Niedziela w Muzeum – Biały Spichrz – Zbiory Archeologiczne (MOB)  ::  Dla dzieci
15:00  Spotkanie z Agnieszką Cegielską – Focus Mall Bydgoszcz
16:00  Jak pies z kotem, reż. Janusz Kondratiuk – Kino Orzeł  ::  Film
16:00  Spotkanie z historią – Szymon Woźniak – Stadion Polonii
16:00  Teatr piosenki autorskiej Alicji Tanew z poezją w tle – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
17:00  Dziadek do orzechów – Opera Nova  ::  Spektakl
17:00  KO Tour – Decapitated, Frontside + VS, DMD – Estrada Stage Bar  ::  Koncert
18:00  Photographed by Vilmos Zsigmond – Kino Orzeł  ::  Film
19:00  Cinema Disco – spektakl z piosenkami – Eljazz  ::  Koncert, Spektakl
19:00  Paweł Domagała – Bydgoszcz – #1984tour – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:00  Stand-up: Błażej Krajewski – premiera nowego materiału – Bierhalle
20:00  Suspiria, reż. Luca Guadagnino – Kino Orzeł  ::  Film


Powiązane treści