Bydgoszcz
9C
Słonecznie
39% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNE
H 9 • L 9
8C
Pon
10C
Wt
14C
Sr
14C
Czw
17C
Pt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICo, gdzie, kiedy dzisiaj na Bydgoskich Impresjach Muzycznych?
DSCF0037_1200x800
02.07.2016 | 10:36

Co, gdzie, kiedy dzisiaj na Bydgoskich Impresjach Muzycznych?

BIM-owy "rozkład jazdy" na dzisiaj...

Na zdjęciu: Oni dziś zaprezentują się bydgoszczanom.

Fot. Stanisław Gazda

Dzisiaj na Bydgoskich Impresjach Muzycznych pierwszy dzień występów konkursowych przed bydgoską publicznością.

Prezentujemy dzisiejszy program konkursowych prezentacji, z podaniem nazwy zespołu, godziny i miejsca występu.

9.00- 13.00 konkurs, część I, Akademia Muzyczna:

Łotwa- KEKAVA YOUTH ORCHESTRA

Białoruś- BIAŁORUSKA ORKIESTRA LUDOWA

Węgry- orkiestra dęta KALOSCAI FUVOSZENEKAR

Polska- RADZYMINSKA ORKIESTRA DĘTA

Serbia- ACCORDION QUINTET- KRAGUJEVAC

Białoruś- orkiestra akordeonowa HARMONICA – STYLE

Czechy – zespół wokalno-instrumentalny ŚMIDLATKA Ukraina- chór PEARLS OF ODESSA

14.00 – 16.00 koncert, ul. Mostowa

Czechy- zespół instrumentalny FLAUTO ARMONICO

Polska- Zespół Muzyki Dawnej TIBORYUS

Polska- Zespół Muzyki Średniowiecznej ERATO

Polska- Zespół Kameralny Muzyki Dawnej APPASSIONATO Czechy- zespół wokalno-instrumentalny LUSATIA CONSORT

14.30-18.30 próba konkursu, część II, Akademia Muzyczna

Łotwa- chór DZIEDINS

Belgia- zespół wokalny CALOROSO

Czechy- zespół instrumentalny FLAUTO ARMONICO,

Polska- Zespół Muzyki Średniowiecznej ERATO

Polska- Zespół Kameralny Muzyki Dawnej APPASSIONATO

Polska- Zespół Muzyki Dawnej TIBORYUS

Czechy- zespół wokalno-instrumentalny LUSATIA CONSORT

16.00- 19.00 koncert zespołów folklorystycznych (konkursowy), plac Teatralny

Polska- Zespół Pieśni i Tańca GRAJEWIANIE

Czechy- zespół folklorystyczny JAROŚAĆEK

Słowacja- zespół folklorystyczny MALY VTAĆNIK

Ukraina- zespół instrumentów ludowych ROSYANOCHKA poza konkursem

Łotwa- zespół folklorystyczny LUSTE

USA- Zespół Pieśni i Tańca POLANIE

20.30-22.30 koncert wieczorny „Kontynenty”, Amfiteatr przy Operze NOVA

Serbia- ACCORDION QUINTET- KRAGUJEVAC

Łotwa- KEKAVA YOUTH ORCHESTRA

Węgry- orkiestra dęta KALOSCAI FUVOSZENEKAR

RPA- CLIFTON COLLEGE CHOIR

Powiązane treści