Bydgoszcz
-7C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -7 • L -7
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaInowrocławRozrywka i kulturaCo powinno być w muzeum? Wyraź swoją opinię
blank-854880_1280
16.02.2016 | 16:47

Co powinno być w muzeum? Wyraź swoją opinię

Pracownicy Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zachęcają do wypełnienia krótkiej ankiety.

Na zdjęciu: Co mogłoby znaleźć się w takim miejscu?

Fot. wolny dostęp

Jak powinny być prezentowane obiekty w muzeum? Ile mógłby kosztować bilet wstępu? Jakich atrakcji powinno być więcej? Odpowiedzi na takie pytania poszukują pracownicy Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, którzy przygotowali specjalną ankietę adresowaną do miłośników kultury. 

Celem przeprowadzanego badania jest określenie zapotrzebowania na nową ofertę – muzealną i edukacyjną w Bydgoszczy. Odpowiedzi osób, które wypełnią ankietę, mają istotne znaczenie przy tworzeniu programu jak najlepiej dostosowanego do potrzeb mieszkańców miasta i okolic. Ankieta jest anonimowa, a pozyskane informacje posłużą w celach statystycznych.

Ponadto każda pełnoletnia osoba, która wypełni ankietę, może również wziąć udział w losowaniu nagród. Aby to zrobić musi podać swój adres mailowy. Należy go wpisać tuż przed zakończeniem udziału w badaniach. O jeden z 10 zestawów gadżetów i muzealnych publikacji mogą także powalczyć niepełnoletnie osoby posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego

Ankietę można wypełnić do 21 lutego. Link do niej znajduje się na oficjalnej stronie internetowej muzeum.

Powiązane treści