Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 15 • L 15
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
29C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICo robić w weekend? Jak go spędzić? [LISTA WYDARZEŃ]
Bydgoszcz widoczki2_SG_małe (46)
27.05.2017 | 05:05

Co robić w weekend? Jak go spędzić? [LISTA WYDARZEŃ]

Na zdjęciu: Wyspa Młyńska - miejsce zabaw, imprez i spacerów.

Fot. Stanisław Gazda

Oto nasze propozycje:

Sobota 27 Maj 2017

08:00  Przemysłowa Historia Bydgoszczy: śladem Żeglugi Śródlądowej – Dworzec PKS Bydgoszcz.

09:00  Sobota z pracodawcą – różne lokalizacje.

10:00  AIR FAIR 2017 – Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

10:00  Bydgoski Festiwal Nauki – różne lokalizacje.

10:00  Dzień otwarty w Ratuszu.

10:00  Jedziemy do Piecek k/Brzozy! – ECC 2017 – Bydgoszcz – Start Ratusz.

10:00  Warsztaty kaligrafii – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna.

10:00  Z szafy do szafy – Kamienica 12.

10:30  Myszki – Sensoryczne spotkanie z książką z NAJmłodszymi – Kogel Mogel .

11:00  Rodzinny Dzień – warsztaty dla dzieci -Fundacja Kreatywnej Edukacji.

13:00  Festyn rodzinny Bądźmy razem –  LPKiW Myślęcinek.

14:00  Dzień Dziecka na Piaskach – Duszpasterstwo Młodzieży Ruchu Szensztackiego.

16:00  Cienie, reż. Thomas Kruithof – Kino Orzeł.

16:00  Musica Spiritus Movens – Dom Polski .

16:00  Piłka nożna: Chemik Bydgoszcz – Lech II Poznań – Stadion przy ul. Słowiańskiej.

18:00  Czarny Ziutek z Killerami Wake Stage Festival 2017 – Wakepark.

18:00  Klient, reż. Asghar Farhadi – Kino Orzeł .

18:30  VII Koncerty Maryjne z Różą – Katedra Bydgoska.

19:00  CBAPKA (Swarka) – Teatr Polski.

19:00  Księżniczka czardasza – Opera Nova.

20:15  Kalifornia, reż. Marina Person – Kino Orzeł.

21:00  Wieczór Muzyki Improwizowanej – Mózg.

Niedziela 28 Maj 2017

10:00  Bydgoszcz Cycling Challenge – Trasa Uniwersytecka.

10:00  Chemiczna niedziela – Muzeum Mydła i Historii Brudu.

10:00  Majówka ze schroniskiem – LPKiW Myślęcinek.

10:00  Piknik dobrych psów i ludzi  – LPKiW Myślęcinek.

11:00  Dzień otwarty na polu golfowym – LPKiW Myślęcinek .

11:00  FryMARK bydgoski – Kamienica 12.

11:00  II runda Otwartych Mistrzostw pit bike supermoto województwa kujawsko-pomorskiego – Kartodrom.

11:00  Teatr Improwizowany wymyWammy: wymyBAJA – spektakl impro dla dzieci – Miejskie Centrum Kultury .

11:00  Zygzak: Zabawowy Klub Filmowy Malucha – Pałac Młodzieży.

12:00  Explo Niedziela: Exploseum na falach eteru -Exploseum- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego.

12:00  IX Bydgoski Maraton Gier Planszowych i Kiermasz Używanych Gier – DK Modraczek.

14:30  Ostromeckie rozmowy psychologiczne 10: Biura matrymonialne dzisiaj – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko.

16:00  Klasycznie i na ludowo – koncert – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko.

17:00  Żużel: Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź – Stadion Polonii .

17:30  Potęga małej formy ? wernisaż wystawy artystów związanych z UMK – Zespół Pałacowo- Parkowy Ostromecko.

18:00  CBAPKA (Swarka) – Teatr Polski.

18:00  Księżniczka czardasza – Opera Nova.

18:30  VII Koncerty Maryjne z Różą – Katedra Bydgoska.

19:00  Teatr Improwizowany wymyWammy: Meandry losu – Miejskie Centrum Kultury.

Powiązane treści