Bydgoszcz
0C
Słonecznie
97% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 0 • L 0
-0C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
PILNE: Wstrzymano ruch tramwajów na Wilczak. Linie nr 1 i 3 zostały skierowane na Rycerską.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICo robić w weekend w Bydgoszczy?
Fortepiany w Ostromecku
28.11.2015 | 09:37

Co robić w weekend w Bydgoszczy?

Przeglądając oferty kulturalne, sportowe, rozrywkowe, z pewnością uda się wybrać tę najbardziej nam odpowiadającą.

Na zdjęciu: Będąc w Ostromecku nie można nie zobaczyć ekspozycji fortepianów wPałacu Mostowskich.

Fot. Stanisław Gazda

Garść wiadomości o sobotnio-niedzielnych ofertach spędzenia czasu w mieście, uzyskanych z Miejskiego Centrum Informacji:

Sobota, 28 listopada 2015 r.   

08:00  Transformacja W Długim Trwaniu – Wymiar Społeczno-Gospodarczy. Doświadczenia Polski – ul. Długa 34  ::  Konferencja
09:00  Dzień Nauki „Medicalia” – Collegium Medicum im. L. Rydygiera
09:00  Oczyma wyobraźni – konkurs poezji śpiewanej i konkurs recytatorski – Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
09:00  VII Szachowo-Warcabowy Turniej Integracyjny o Puchar Niepodległości Niewidomych i Słabowidzących – ul. Krasińskiego 3A
10:00  Warsztaty: biżuteria filcowa w Wiatraku – ul. Bołtucia 7  ::  Dla dzieci
10:00  Warsztaty: rękodzieło artystyczne w Wiatraku – ul. Bołtucia 7  ::  Dla dzieci
12:00  Bezpieczny pies, bezpieczne dziecko – Auchan Bydgoszcz
16:00  Makbet – Kino Orzeł  ::  Film
16:30  II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Aktorskiej Melpomena – Akademicka Przestrzeń Kulturalna  ::  Koncert
17:00  Instalacja „Post-Apocalypsis” – Teatr Polski  ::  Wystawy
18:00  Aferim! – Kino Orzeł  ::  Film
19:00  Baron Cygański – Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Samuel Zborowski – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:30  Twórczość Agnieszki Osieckiej – Al. Ossolińskich 2  ::  Koncert
20:00  Andrzejki – Kuźnia
20:00  Andrzejki – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
20:00  Karpaty Magiczne – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  ::  Koncert
20:00  Nadejdą lepsze czasy – Kino Orzeł  ::  Film
20:30  Butelki Zwrotne – Eljazz  ::  Koncert

Niedziela, 29 listopada 2015 r.  

10:00  Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w warcabach stupolowych w MDK Nr 1 – ul. K. K. Baczyńskiego 3
10:00  Zatańcz ze mną mamo, tato – Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
11:00  ZYGZAK – Zabawowy Klub Filmowy Malucha – Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
12:00  MAŁE ANIMOCJE: Teraz dzieci mają głos! THE BEST OF O!PLA 2015 – Kino Orzeł  ::  Dla dzieci
16:00  Akademia w Pałacu: Stanisław Miłek – akordeon – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
16:00  Koncert Symfoniczny Akademii Muzycznej – Filharmonia Pomorska
17:00  Grupa taneczna „Iskierki” z DEK REGNUM – ul. A. Grzymały Siedleckiego 12  ::  Dla dzieci
18:00  Symphonica – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka  ::  Koncert
19:00  Baron Cygański – Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Renata Przemyk – Przemyk Akustik Trio – Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert
19:00  Samuel Zborowski – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Subiektywny Przegląd Filmowy vol. 6 – pokaz specjalny – Mózg  ::  Film

 

Podobne wpisy

Powiązane treści