Bydgoszcz
22C
Niebo częściowo zachmurzone
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h ESE
H 22 • L 22
20C
Sob
18C
Nd
18C
Pon
23C
Wt
26C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICo robić w weekend w Bydgoszczy?
DSCF0002_800x600_1200x800
05.12.2015 | 07:58

Co robić w weekend w Bydgoszczy?

Na zdjęciu: Ulica Jatki przez dwa dni będzie miejscem Jarmarku Mikołajkowego. Początek imprez od 16.00 w sobotę i 12.00 w niedzielę.

Fot. Stanisław Gazda

W weekend tak bogaty w oferty, nikt nie powinien narzekać na nudę…

Sobota, 5 grudnia 2015 r.

07:15  X Rajd Pieszy Przedmościem Bydgoskim – start: Dworzec PKP Bydgoszcz Główna
10:00  Kiermasz Taniej Książki – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
10:00  Warsztaty: architektura – Fundacja Wiatrak  ::  Dla dzieci
10:00  Warsztaty: decoupage – Fundacja Wiatrak  ::  Dla dzieci
10:30  Mikołajki w Multikinie – Multikino  ::  Dla dzieci
10:30  Oczyma wyobraźni – konkurs recytatorski i poezji śpiewanej – Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
11:00  Zatańcz ze mną mamo, tato – Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
11:00  Mikołajki w Przedszkolnej Chatce – ul. A. G. Siedleckiego 12  ::  Dla dzieci
11:00  Pchła Szachrajka – Teatr Polski  ::  Spektakl
12:00  Malujemy listy do Świętego Mikołaja – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Dla dzieci
12:00  Pchli Targ Bydgoszcz #3 – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
13:00  Mikołaj zaprasza – impreza dla najmłodszych – Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
13:00  Mikołajki w ZOO – ZOO  ::  Dla dzieci
14:00  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
15:45  Aferim! – Kino Orzeł  ::  Film
16:00  Jarmark Mikołajkowy na Jatkach
16:00  Marian Hemar – „Kiedy znów zakwitną białe bzy” – Miejskie Centrum Kultury
16:00  Pchła Szachrajka – Teatr Polski  ::  Spektakl
16:00  Piłka nożna: Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Sosnowiec – Kompleks Sportowy Zawisza
17:00  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
17:45  Makbet – Kino Orzeł  ::  Film
18:00  Jakub Jakubowski – prezentacja dwóch książek – Światłownia
18:00  Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Andrzeja Brończyka o Puchar Prezesa KPZPN w Bydgoszczy – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka
19:00  Dybuk – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  THE ANALOGS (XX-lecie) + FARBEN LEHRE – Estrada Stage Bar  ::  Koncert
20:00  BYDGOSKA KRONIKA FILMOWA: „Rewolta” i „Ekstaza” – premiery filmów – Kino Orzeł  ::  Film
20:15  STAND-UP COMEDY: KACPER RUCIŃSKI –  Kinoteatr Adria

Niedziela, 6 grudnia 2015 r.

09:30  Poranek rodzinny – Barka „Lemara”  ::  Dla dzieci
10:00  CLXXVI PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami – ul. Staszica 3
10:30  Mikołajki w Multikinie –  Multikino  ::  Dla dzieci
11:00  Baśń muzyczna „Mikołaj spełnia sny” –  Kinoteatr Adria  ::  Dla dzieci
11:00  Bieg mikołajkowy – LPKiW Myślęcinek  ::  Sport
11:00  Bydgoski Teatr Lalek BURATINO: „Alicja w Krainie Czarów” – Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
11:00  Frymark Bydgoski – Kamienica 12
11:00  Mikołajkowa Niedziela w Muzeum – Spichrze nad Brdą- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego  ::  Dla dzieci
11:00  Pchła Szachrajka – Teatr Polski  ::  Spektakl
11:30  CLXXVI PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami – ul. Staszica 3  ::  Dla dzieci
12:00  Przygotuj świąteczne dekoracje – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
14:00  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
14:15  Ekspres Polarny – Kino Orzeł  ::  Film
16:00  Benefis Mieczysława Giedrojcia, m.in. spektakl Nos – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
16:00  Mikołajki w Koglu Moglu – ul. A. Grzymały-Siedleckiego 10  ::  Dla dzieci
16:00  Pchła Szachrajka – Teatr Polski  ::  Spektakl
16:00  Teresa Werner – Kinoteatr Adria  ::  Koncert
16:15  Opowieść wigilijna Muppetów – Kino Orzeł  ::  Film
17:00  Dziadek do orzechów – Opera Nova  ::  Spektakl
17:00  Koszykówka: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków – Hala Artego Arena  ::  Sport
17:00  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
17:00  Spotkanie z Mieczysławem Szcześniakiem – Hotel Bohema  ::  Koncert
18:00  Aferim! – Kino Orzeł  ::  Film
19:00  Dybuk – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Koncert charytatywny na rzecz zwierząt – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:00  SBB – Kuźnia  ::  Koncert
20:00  Makbet – Kino Orzeł  ::  Film

Powiązane treści