Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 20
25C
Nd
23C
Pon
32C
Wt
29C
Sr
32C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICo robić w weekend w Bydgoszczy?
Jarmark Bożonarodzeniowy w Ostromecku
19.12.2015 | 07:50

Co robić w weekend w Bydgoszczy?

Na zdjęciu: Jarmark Bożonarodzeniowy w Ostromecku

Fot. Stanisław Gazda

Godny uwagi jest chociażby dwudniowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Pałacu w Ostromecku.

Sobota, 19 grudnia 2015 r.

10:00  Mleko – Teatr Polski  ::  Spektakl dla dzieci
10:00  Świąteczne Targi Prezentów – Dom Mody Drukarnia
10:45  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
11:00  Jarmark Bożonarodzeniowy w ZPP w Ostromecku
12:00  Mleko – Teatr Polski  ::  Spektakl dla dzieci
16:00  Klub kawalerów – Teatr Polski  ::  Spektakl
16:00  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
16:00  ZPiT Płomienie: „Jam jest Dudka” – Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert
18:30  ZPiT Płomienie: „Jam jest Dudka” – Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert
19:00  Kantor Downtown – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Klub kawalerów – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Wszystkie kantaty Bacha – Inauguracja Cyklu – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
21:00  Tupot Poetycki – instalacja słowno muzyczna ZSSZ (Zieliński / Skonieczny / Szwarc) – Mózg

Niedziela, 20 grudnia 2015 r.

10:00  Mleko – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
10:45  Rozpakuj teatr 2 – warsztaty teatralne – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
11:00  Baśń muzyczna „Mikołaj spełnia sny” – Kinoteatr Adria  ::  Dla dzieci
11:00  Frymark Bydgoski – Kamienica 12
11:00  Jarmark Bożonarodzeniowy w ZPP w Ostromecku
11:00  Przedświąteczne rozbieganie – LPKiW Myślęcinek
12:00  Mleko – Teatr Polski  ::  Dla dzieci
13:00  Bajkowa szopka – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
15:00  Bajkowa szopka – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
16:00  Klub kawalerów – Teatr Polski  ::  Spektakl
16:00  Koncert kolęd – Katedra Bydgoska  ::  Koncert
17:00  Bajkowa szopka – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
18:00  Teatr Chorea – „Vidomi” – Miejskie Centrum Kultury  ::  Spektakl
19:00  Kantor Downtown – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Klub kawalerów – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Wszystkie Kantaty Bacha – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert

 

Powiązane treści