Bydgoszcz
4C
Słonecznie
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 4 • L 4
5C
Nd
8C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
18C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICo robić w weekend w Bydgoszczy?
spichrze
16.01.2016 | 09:23

Co robić w weekend w Bydgoszczy?

Dla każdego coś ciekawego?

Na zdjęciu: Spichrze

Fot. Stanisław Gazda

Dzielimy się z Wami propozycjami, zebranymi przez Bydgoskie Centrum Informacji.

Sobota 16.01.2016 r.

10:00 ,,Teraz Serce” Bezpłatne Badania Kardiologiczne

Auchan Bydgoszcz

10:00 Ciekawskie Ferie

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park

10:00 Zimowa Akcja „Karmnik”.

ZOO

10:10 ,,Tramwajowa” wycieczka piesza

Zajezdnia Łoskoń

12:00 Otwarcie najdłuższej linii tramwajowej w Polsce

Korfantego

16:30 DEBATA: Prekariat wszystkich krajów

Teatr Polski

17:00 Koszykówka: Artego Bydgoszcz – MKS Polkowice

Hala Artego Arena

18:00 Koncert Noworoczny

Filharmonia Pomorska

18:00 WIKTORY FEST IV

Estrada Stage Bar

19:00 Cierpienia młodego Edoardo

Kino Jeremi

19:00 My Fair Lady

Opera Nova

19:00 Premiera: Grona gniewu

Teatr Polski

20:00 Dr Misio x POGO

Miejskie Centrum Kultury

Niedziela , 17.01. 2016 r

10:00 CLXXVII PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami

  1. Staszica 3

10:00 Ciekawskie Ferie

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park

11:00 Bydgoski Teatr Lalek BURATINO: „Koziołek Matołek”

   Miejskie Centrum Kultury

11:00 Frymark Bydgoski

Kamienica 12

11:00 Spacer po Myślęcinku i zwiedzenie Hali Pomp MWiK z przewodnikiem

LPKiW Myślęcinek

11:30 Akademickie Kolędowanie

Kijowska 68

11:30 Akademickie Kolędowanie

Ugory 16

15:30 Nasze jutro

Kino Orzeł

16:00 Czas jak rzeka – Joachim Perlik w repertuarze Czesława Niemena

Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko

16:30 Akademickie Kolędowanie- Koncert Galowy

Bazylika Mniejsza św. Wincentego A’ Paulo

17:45 Wada Ukryta

Kino Orzeł

18:00 Czas jak rzeka – Joachim Perlik w repertuarze Czesława Niemena

Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko

19:00 Grona gniewu

Teatr Polski

19:00 My Fair Lady

Opera Nova

20:30 Moja Miłość

Kino Orzeł

 

 

 

Powiązane treści