Bydgoszcz
2C
Słonecznie
59% wilgotność
Wiatr: 6km/h E
H 2 • L 2
-2C
Sr
-5C
Czw
-4C
Pt
0C
Sob
-1C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaCollegium Medicum zaprasza do siebie. W najbliższy wtorek
CM UMK
02.04.2017 | 15:14

Collegium Medicum zaprasza do siebie. W najbliższy wtorek

Z możliwości odwiedzin powinni skorzystać przede wszystkim ci, którzy chcieliby rozpocząć studia na uczelni.

Na zdjęciu: Uczelnia organizuje drzwi otwarte.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

W najbliższy wtorek, 4 kwietnia, odbędą się drzwi otwarte Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. – Będzie okazja zobaczyć i usłyszeć to, co na co dzień dostępne jest tylko dla wybranych – zachęcają organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w budynku audytoryjnym, czyli siedzibie Biblioteki Medycznej znajdujące się w kompleksie budynków Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9. Wydarzenie adresowane jest do osób, które chciałyby rozpocząć studia na uczelni. – Przygotowaliśmy szereg spotkań, które pomogą zainteresowanym studiami w Collegium Medicum określić preferencje dotyczące kierunku nauki – mówią organizatorzy

Przyszli kandydaci będą mogli wziąć udział w różnych warsztatach. Zorganizowany zostanie kurs szycia chirurgicznego, czy warsztaty ultrasonograficzne. Podczas drzwi otwartych będzie można porozmawiać z obecnymi studentami uczelni, którzy będą przebywać między innymi przy stoiskach kierunkowych. Goście zostaną również oprowadzeni po uczelni i zobaczą pracownie, laboratoria i niedostępne na co dzień miejsca szpitala uniwersyteckiego. Nie zabraknie oczywiście spotkania z władzami uczelni.

W programie wydarzenia znajduje się również pokaz taneczny studentów Collegium Medicum „Nasi studenci mają talent”, pokaz dotyczący konsekwencji zażywania dopalaczy oraz escape room „Szalony lekarz”.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail