Bydgoszcz
17C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 1km/h WNW
H 17 • L 17
26C
Wt
27C
Sr
30C
Czw
29C
Pt
25C
Sob
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyCOOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy od 13 kwietnia! Mamy dla Was wejściówki [KONKURS]
europark_krasnal
10.04.2018 | 09:29

COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy od 13 kwietnia! Mamy dla Was wejściówki [KONKURS]

Na zdjęciu: Europark Krasnal

Fot. mat. prasowe

COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy! Ponad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal teraz także w naszym mieście!

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom, Crazy Frog to jednak nie wszystko! Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Europark Krasnal – wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miastwczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych, a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce. Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!

Z tej okazji mamy dla Was konkurs i aż 7 wejściówek po 3 trzy przejazdy do rozdania! Aby wygrać jedną z nich wystarczy wysłać maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisać „Krasnal„, a w treści imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do dzisiaj (wtorek) do godziny 21. Wygranych poinformujemy w odpowiedzi zwrotnej.

COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy od 13 do 22 kwietnia 2018 na bydgoskich Wyżynach – ulica Wojska Polskiego obok McDonald’s.
Godziny otwarcia: dni powszednie od 14:00, weekendy od 11:00. Godziny zamknięcia: wieczorem, do ostatnich chętnych osób.

Podobne wpisy

Powiązane treści